Doradca Kredytowy Trójmiasto - Kredyty Hipoteczne i Kredyty dla Firm

Eksperci kredytowi z Trójmiasta pozyskają kredyt hipoteczny dla Ciebie i kredyt dla firmy

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE

2021 - Aktualna oferta kredytowa 16 banków

Nasz doradca podpowie Ci, które banki oferują kredyty z niskim wkładem własnym, poinformuje o warunkach, które musisz spełnić i powiadomi Cię o  jakie dokumenty należy zadbać. Bezpłatnie odpowiemy na każde twoje pytanie.

Warunki udzielania kredytu - każdy bank ustala swoje

Nie musisz poświęcać czasu na skrupulatną ocenę każdego z banków. W Amtrust Group zrobimy to za Ciebie i bezpłatnie przygotujemy ranking kredytów hipotecznych lub kredytów firmowych.

Zdolność kredytowa - każdy bank liczy ją inaczej 

Nasi doradcy bezpłatnie sprawdzą, jak wysoki kredyt hipoteczny lub firmowy uzyskasz w każdym z banków. W odróżnieniu od porównywarek online dokładnie policzymy Twoją zdolność.

Doradca kredytowy Trójmiasto Konsultacja

BEZPŁATNA POMOC EKSPERTA
NA KAŻDYM ETAPIE

 • Konsultacja​ i analiza

 • Zbadanie zdolności

 • Porównanie ofert banków​

 • Wypełnienie wniosków do banków

 • Złożenie wniosków do banków​

 • Negocjacja warunków​​ umowy

 • Wsparcie przy podpisaniu umowy

Ekspert kredytowy Trójmiasto

Jesteś mieszkańcem Gdańska, Gdyni lub Sopotu, albo chciałbyś nim zostać ale potrzebujesz wspomóc zakup nieruchomości kredytem hipotecznym? Prowadzisz firmę i potrzebujesz kredytu firmowego w Trójmieście na rozwój? Trafiłeś w idealne miejsce! Nasi eksperci kredytowi pozwolą Ci spełnić marzenia.

 

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku umożliwią nam znalezienie dla Ciebie najlepszej oferty kredytowej. Jeśli szukasz specjalistów, którzy będą wspierać Cię na każdym etapie pozyskania kredytu – zgłoś się do Amtrust Group a bezpłatnie pozyskamy dla Ciebie kredyt hipoteczny lub kredyt dla firmy. 

Doradca kredytowy Trójmiasto

Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi, renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz kancelariami notarialnymi.

Doradca finansowy Trójmiasto

Skorzystaj z pomocy eksperta finansowego Amtrust Group, jeśli: 

 • Chciałbyś mieć własne mieszkanie, dom lub działkę w Trójmieście,

 • Potrzebujesz wsparcia finansowego na rozwój swojej firmy,

 • Zależy Ci na czasie i profesjonalnym podejściu,

 • Szukasz specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku, 

 • Chcesz zaoszczędzić pieniądze,

 • Brakuje Ci czasu na precyzyjną ocenę ofert kredytowych,

 • Chcesz wiedzieć na czym stoisz, poznać swoje możliwości.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Korzyści współpracy z doradcą kredytowym Amtrust Group: 

 • Zagwarantujemy Ci kredyt hipoteczny tańszy niż bezpośrednio w banku,

 • Dokładnie policzymy Twoją zdolność kredytową – nie musisz korzystać z niepewnych internetowych kalkulatorów, nasi eksperci kredytowi użyją tych samych parametrów, na których opierają się pracownicy banków,

 • Nasze usługi są dla Ciebie bezpłatne, to banki ponoszą ich koszty, 

 • Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości – dzięki naszej pomocy będziesz lepiej przygotowany do całego procesu,

 • Porównamy oferty banków za Ciebie i  zaoszczędzimy Twój czas – do każdej propozycji dodamy również komentarz, tak żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór właściwej oferty,

Doradztwo kredytowe Trójmiasto Amtrust Group
 • Zajmiemy się dokumentami - wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach i pomożemy przebrnąć przez cały proces pozyskania kredytu,

 • Prowadzimy negocjacje z bankiem – z nami uzyskasz jak najniższe raty,

 • przygotujemy spersonalizowany ranking kredytów – zależy nam na Twoim zadowoleniu, więc otrzymasz tylko takie oferty, które będą adekwatne do Twoich potrzeb i możliwości. 

95% naszych klientów w Trójmieście pochodzi polecenia

Zdecydowana większość naszych klientów trafia do nas dzięki pozytywnym rekomendacjom od znajomych. Wszystkie usługi doradców kredytowych Amtrust są bezpłatne, Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Doradcy kredytowi Gdańsk Amtrust Group

Pomożemy Ci w uzyskaniu taniego kredytu firmowego, leasingu lub kredytu hipotecznego na nieruchomość w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie.

 

Nasze atuty:

 • usługi Amtrust są bezpłatne, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów,

 • mamy ponad 20 letnie doświadczenie,

 • to Ty wybierzesz formę spotkania – online, w biurze, telefonicznie lub w dowolnym miejscu,

 • nasza firma nie jest zależna od żadnych instytucji finansowych – zależy nam tylko i wyłącznie na Twoim interesie,

 • znajomość rynku – złożyliśmy już setki wniosków więc z chęcią zajmiemy się również Twoim,

 • zagwarantujemy Ci bezpieczeństwo – z nami nie musisz obawiać się ukrytych kruczków, Twoja umowa zostanie dokładnie przeanalizowana przez naszego eksperta.

Doradca kredytowy w Gdańsku, Sopocie i Gdyni

W Amtrust Group dobrze wiemy, że kredyt hipoteczny to olbrzymie wyzwanie. Sam proces pozyskania jest niezwykle złożony i czasochłonny. Bank, aby udzielić Ci kredytu, musi widzieć w Tobie klienta idealnego - więc podda Cię skrupulatnej ocenie. Przeanalizuje Twoją sytuację finansową, sprawdzi historię kredytową i oceni perspektywy na przyszłość.

 

Jeśli czujesz się przytłoczony bo załatwianie formalności nie jest Twoją mocną stroną – postaw na nas. Rozwiązaniem Twoich problemów jest  pomoc ekspertów finansowych, którzy zagwarantują Ci uzyskanie najlepszej oferty.

Doradca kredytowy w Gdańsku, Sopocie i Gdyni - Amtrust Group

Nasze usługi  są całkowicie bezpłatne, to banki ponoszą ich koszty. Jeśli interesuje Cię uzyskanie kredytu hipotecznego w Trójmieście – umów się na spotkanie z doradcą już dziś!

Ekspert finansowy Trójmiasto Amtrust Group

Usługi eksperta finansowego Amtrust

Nasi doradcy kredytowi w Trójmieście pomagają klientom indywidualnym w uzyskaniu kredytu hipotecznego na mieszkanie, dom lub działkękredytu gotówkowego, kredytu konsolidacyjnego i pożyczki hipotecznej. Oferujemy również wsparcie w pozyskaniu kredytu dla firmy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. 

 

Jeśli wybrałeś już bank – zapewnimy Ci wsparcie w formalnościach.  Złożymy Twój wniosek kredytowy, wynegocjujemy z bankiem najlepsze warunki i sprawdzimy umowę kredytową.

Działamy również w innych miastach. Świadczymy usługi doradztwa finansowego w Warszawie i pośrednictwa  kredytowego w Łodzi

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem kredytowym

To Ty wybierasz formę spotkania: 

 • w naszym biurze, lub

 • z dojazdem do Ciebie w dowolne miejsce, lub

 • rozmowa przez telefon, lub

 • zamów konsultację online.

Ekspert kredytowy Gdynia - Amtrust Group

Rynek kredytów hipotecznych w Trójmieście

Kredyty hipoteczne to często idealne rozwiązanie.  Są tanie i istnieje małe prawdopodobieństwo, że w najbliższych latach znacząco podrożeją. Niestety, ceny nieruchomości z roku na rok  idą w górę, więc zwlekanie z realizacją planów o własnym kącie czy inwestycji w mieszkanie na wynajem, nie jest najlepszym pomysłem.

Rynek kredytów hipotecznych w Trójmieście

Nawet teraz w dobie pandemii i wbrew prognozom niektórych ekonomistów, mieszkania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie nie przestały drożeć. Jeśli udało się gdzieś zauważyć atrakcyjną i zaniżoną cenę nieruchomości, niestety, ale doszło tylko do okresowych (kwartalnych) korekt. W związku z tym jeśli przymierzasz się do zakupu nieruchomości –  na własne potrzeby, lub też czy w celach inwestycyjnych – nie zwlekaj z tą decyzją. 


Teraz jest idealny moment na to, by  zrealizować te plany,  z pomocą  kredytu hipotecznego w Trójmieście. Przemawia za tym wiele argumentów.

Mieszkania chronią majątek

To prawda, że patrząc na ujęcie roczne – nieruchomości wciąż drożeją. Uczestnicy rynku spodziewają się stabilizacji cen, które wciąż mają rosnąć. Jest jednak pewne ale. Mianowicie, ta  dynamika będzie już tylko kilkuprocentowa, a nie dwucyfrowa jak w poprzednich latach.


Sprzyjać temu będzie podwyższona inflacja, która wg przewidywań NBP ma się utrzymywać na poziomie ok. 3 proc. Warto powołać się na dane wieloletnie z rynków rozwiniętych (USA, Australia, Wielka Brytania),które pokazują że  nieruchomości skutecznie chronią majątek przed utratą wartości.


Teraz, gdy mamy do czynienia głównie z  nie oprocentowanymi depozytami bankowymi, mieszkanie przechowa siłę nabywczą kapitału. Natomiast jeśli zostanie wynajęte – przyniesie dodatkowy dochód. Z danych NBP wynika, że od kilku lat rentowność najmu jest o ok. 4 pkt proc. większa niż lokat.

Ponadto,  wpływy z tej działalności przewyższają również odsetki od kredytu hipotecznego. Patrząc na rynek amerykański, stawki czynszów rosną w szybszym tempie niż koszty kredytu hipotecznego (dane Rezerwy Federalnej). 


Zwiększają się również dynamiczniej niż ogólny poziom cen w gospodarce. W Polsce, a tym samym w Trójmieście,  w ciągu pierwszych dwóch dekad XXI wieku czynsze wzrosły łącznie o 93 proc. Patrząc na inflację -  ta w  tym samym okresie wyniosła 47 proc.


Jak interpretować te dane? 
Jeśli wynajmujemy mieszkanie i zależy nam na niższych wydatkach na utrzymanie, bardziej opłaca nam się kupić swoje lokum – nawet wspomagając się finansowaniem z banku. 

Historycznie tani kredyt hipoteczny

Nie czekaj na znaczące spadki cen mieszkań, szkoda na to czasu i nerwów.. Otoczenie makroekonomiczne wyklucza zmianę trendu, tak jak po kryzysie 2008 r. Wówczas w ciągu pięciu lat średnie stawki transakcyjne zmniejszyły się o prawie 20 proc. Natomiast kredyty hipoteczne były znacznie droższe niż dziś. Wszystko to było spowodowane znacznie wyższymi stopami procentowymi.


W szczycie cyklu stopa referencyjna miała wartość 6 proc. Obecnie wynosi  kilkadziesiąt razy mniej. Dzięki temu, jeśli pod koniec pierwszej dekady kredyt na mieszkanie był oprocentowany na 9 proc – dziś jest to przeszło trzy razy mniej. Powodem takiego stanu rzeczy były m.in. ogromne zadłużenie państwa i niemrawy wzrostu gospodarczego. Dziś,  powrót do tak wysokich kosztów pieniądza jest bardzo mało prawdopodobny.


Owszem, jeśli spojrzymy na kontrakty terminowe stóp procentowych, te  wyceniają ich wzrost. Należy jednak zauważyć, że będzie on przebiegać bardzo powoli. Z notowań tych instrumentów wynika, że powrót stóp procentowych do stanu sprzed epidemii (czyli ok. 1,5 proc.) nastąpi dopiero w... 2029 r. Ale to istotne –  nawet wtedy mają być one na znacznie niższym pułapie niż po kryzysie finansowym 2008! 


Jak sam widzisz, warto skorzystać z pomocy doświadczonego eksperta kredytowego już dziś. Specjaliści z  Amtrust skutecznie przygotują Cię do zaciągnięcia kredytu hipotecznego w Trójmieście.

Doradca kredytowy a ekspert kredytowy

Współpraca z ekspertem kredytowym, reprezentującym dużą liczbę banków, czy może skorzystanie z pomocy doradcy? Co będzie dla Ciebie lepsze? Kluczem do sukcesu jest umiejętny wybór specjalisty od finansów.

Doradca kredytowy a ekspert kredytowy

Na rynku usług finansowych funkcjonują zarówno doradcy kredytowi, jak i pośrednicy kredytowi. Wszyscy pomagają klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz finansowania na inny cel.
Mimo,że obie grupy ekspertów od finansów wykonują właściwie identyczne zadania, ich status nie jest równy. Wbrew pozorom są to zupełnie inne zawody.

Kto jest kim: doradca kredytowy a ekspert kredytowy

Wszystko to reguluje ustawa o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami z 2017 r. Wynika z niej, że jeśli pośrednik oraz  jego agent są powiązani z kredytodawcą (czyli otrzymują od niego prowizję lub też inne ustalone korzyści w zamian za sprzedaż jego produktów), nie mogą posługiwać się określeniami doradca ani doradztwo.


Podstawową różnica między tymi dwoma profesjami jest zatem wynagrodzenie. Doradca kredytowy pobiera je bezpośrednio od klienta. Wynagrodzenie eksperta natomiast finansuje bank, który dzieli się z nim swoim wynagrodzeniem w zamian za wykonywanie czynności zamiast pracowników banków. Jak możesz zauważyć, współpracując z ekspertem, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. 


W Amtrust zdecydowaliśmy się nie pobierać wynagrodzenia od klientów, dlatego też używamy określenia Ekspert. Według nas,banki pobierają zbyt duże opłaty od klientów i mają z czego się podzielić. Idąc samemu do banku sprawisz, że finalnie bank zarobi więcej a Ty będziesz musiał sam przechodzić przez cały skomplikowany proces pozyskania kredytu. Na pracowników banków nie możesz liczyć, ponieważ dbają oni tylko i wyłącznie o interes swojego pracodawcy.

Doradca kredytowy czy ekspert? Kogo wybrać?

Jesteś zainteresowany zaciągnięciem taniego kredytu hipotecznego, ale nie wiesz z czyjej pomocy skorzystać? Tu znajdziesz odpowiedź! 


Po pierwsze, zwróć uwagę, że doradca kredytowy zarobi na opłacie pobieranej od klienta niezależnie od tego czy klient dostanie kredyt. Natomiast ekspert otrzyma wynagrodzenie tylko jeżeli uzyska kredyt dla klienta. Zyskujesz więc pewność, że będzie działał w Twoim interesie. 


Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym kredytodawca, zarówno pośrednik kredytu hipotecznego jak i  jego agent powinni świadczyć usługi w najlepszym interesie konsumenta.


Co to oznacza?
W praktyce, podmioty te są zobowiązane do przedstawienia konsumentowi minimum trzech ofert banków na kredyt hipoteczny, które będą dodatkowo zawierać opis związanego z nimi ryzyka. To do Ciebie należy wybór.


Jak możesz zauważyć, ekspert kredytowy nie kieruje się swoim wynagrodzeniem otrzymywanym od kredytodawców,  ponieważ to klient sam dokona ostatecznego wyboru. 
Z kolei  doradca kredytowy doradzi Ci, który kredyt hipoteczny ostatecznie wybrać ale nie poniesie żadnej odpowiedzialności. To Ty jako klient zapłacisz za jego błędną radę.

Profesjonalnemu ekspertowi zależy na dobrej opinii od zadowolonego kredytobiorcy. Twój interes jest tak naprawdę jego interesem. Jedno nieuczciwe zachowanie to dla niego utrata wielu klientów, bo jak wiadomo, negatywne wiadomości rozchodzą się znacznie szybciej niż te przychylne. Sprawdź opinie Amtrust Group w Google, Oferteo i Facebook.

Pomocny ekspert kredytowy

Kolejnym argumentem świadczącym o tym, że ekspert kredytowy to lepsza opcja, jest  także jego świetna znajomość dostępnych na rynku produktów. Taki pośrednik doskonale orientuje się w aktualnie obowiązujących ofertach, warunkach oraz  promocjach.

 

To prawda, że  doradca kredytowy również może posiadać taką wiedzę. Natomiast to  ekspert kredytowy Amtrust ma dostęp do tych samych narzędzi, co pracownicy banków, z którymi współpracuje. Dzięki temu może więc dokładnie wyliczyć Twoją zdolność kredytową oraz rzeczywiste koszty finansowania.

Pomoc eksperta kredytowego skutkuje tym, że konsument zainteresowany pożyczką w konkretnej instytucji wie, czego się spodziewać przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny. Redukuje więc prawdopodobieństwo wystąpienia niekorzystnych zdarzeń i może w spokoju zaplanować kolejne decyzje związane z zakupem nieruchomości.

Działalność eksperta kredytowego, z racji tego, że pracuje on w imieniu banków, w których ma pełnomocnictwo - będzie miała dla klienta wiele korzyści. 

Po pierwsze, pośrednik otrzymuje projekt stosowanych przez kredytodawców umów. Z łatwością może więc omówić z konsumentem ich zapisy i wyjaśnić niezrozumiałe kwestie. Jest również w stanie sprawdzić stan procedowania wniosku, dzięki czemu będziesz wiedział na czym stoisz. 

Po drugie, ekspert kredytowy ma dostęp do wszystkich druków, które są używane w danych bankach. To z kolei sprawia, że gdy zajdzie taka potrzeba, może przyspieszyć tok niektórych spraw.

Wybieramy rzetelnego eksperta od kredytów

Jak rozpoznać dobrego eksperta kredytowego?


1. Szerokość oferty
Pierwszym kryterium na jakie musisz zwrócić uwagę, będzie liczba banków, z jakimi współpracuje pośrednik czy jego agent. Im jest ich więcej, tym lepiej dla kredytobiorcy, ponieważ istnieje większa szansa na znalezienie najkorzystniejszej oferty.


2. Elastyczność
Rzetelny ekspert kredytowy to taki, który  stara się znaleźć rozwiązania adekwatne do konkretnego przypadku. Należy pamiętać o tym, że nie zawsze musi to być najtańszy kredyt hipoteczny.
Przykładowo:  dla osób dysponujących niskim wkładem własnym albo mających mniej preferowane przez banki źródło dochodów,  bardziej liczy się dostępność finansowania. Natomiast dla innych najważniejszym kryterium wyboru będzie  czas uzyskania kredytu mieszkaniowego.


3. Uczciwość
Wiarygodny ekspert kredytowy nie tylko przedstawi Ci zalety konkretnych produktów. Wskaże również wady wszystkich opcji oraz omówi znaczące różnice między nimi. Zależy mu na tym, by klient mógł świadomie wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.


4. Komunikatywność i dociekliwość
Dobry ekspert kredytowy jasno się komunikuje i niczego nie ukrywa przed klientem. Potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć mu zawiłości świata finansów. Zanim przedstawi konsumentowi konkretne propozycje, stara się dogłębnie poznać jego sytuację życiową i finansową.

Krótkie podsumowanie: w Amtrust nie pobieramy opłat od klientów. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się bankami na rynku, przedstawimy Ci tylko te oferty, które będą adekwatne do Twoich potrzeb i możliwości. Ostateczna decyzja i tak należy do Ciebie. Jesteśmy ekspertami kredytowymi z dwudziestoletnim doświadczeniem, a opinie naszych zadowolonych klientów znajdziesz w sieci.

O ekspertach kredytowych Amtrust Group

Amtrust Group to pośrednik kredytowy w Trójmieście, Warszawie, Łodzi i innych większych miastach. Pracują u nas profesjonalni eksperci kredytowi, którzy od 2009 roku pomagają klientom spełniać marzenia.

Pośrednik kredytowy Trójmiasto

Nie jesteśmy dużą firmą i nie planujemy nią zostać. Dzięki temu podejmujemy decyzje szybko, jesteśmy elastyczni i liczy się dla nas każdy indywidualny klient. 

​Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu zyskaliśmy zaufanie zarówno osób prywatnych, jak i firm. To, dlatego większość klientów trafia do nas dzięki pozytywnym opiniom i rekomendacjom

W odróżnieniu od dużych firm doradczych Amtrust Group nie jest częścią żadnego banku. Przedstawimy Ci porównanie 16 aktualnie najlepszych banków, odpowiemy na każde pytanie, a Ty wybierzesz ofertę najlepiej dostosowaną do swoich potrzeb.

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu kredytowego. Przedstawimy Ci  spersonalizowany ranking kredytów i policzymy Twoją zdolność dokładniej dokładniej niż internetowe kalkulatory. 

Nasi eksperci kredytowi to profesjonaliści, którzy doskonale znają rynek i wiedzą, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie dokumenty przygotować. Nie zaskoczą Cię żadne kruczki prawne, ponieważ nie pozwolimy Ci podpisać, co naruszy naszą czujność. Zadbamy o Twój interes.

​​

Dzięki indywidualnej opiece eksperta finansowego oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami Twój wniosek kredytowy zostanie szybko rozpatrzony, otrzymasz kredyt i staniesz się właścicielem swojej nieruchomości.

 

W Amtrust Group współpracujemy również z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz kancelariami notarialnymi.

​Stawiając na nas, zyskujesz 100% pewność sukcesu i opiekę profesjonalistów branży kredytów hipotecznych i kredytów dla firm.

Blog eksperta kredytowego z Trójmiasta

Wielu klientów liczy, że to właśnie bank, w którym są aktualnie, zaproponuje im najtańszy kredyt hipoteczny i najkorzystniejszą ofertę.

Ubiegając się o kredyt hipoteczny lub zaciągając pożyczkę, z pewnością nie raz spotkałeś się z pojęciem zdolności kredytowej.

Doradca kredytowy pełni rolę pośrednika pomiędzy starającym się o kredyt hipoteczny klientem a bankiem, który mu owej pożyczki może udzielić. Jak zarabia doradca kredytowy?

Zastanawiałeś się kiedyś od czego zależy wysokość miesięcznej raty kredytu hipotecznego? Bierze się pod uwagę szereg czynników.

Samodzielne starania o kapitał na zakup mieszkania nie muszą być owocne. Jednak ryzyko złego scenariusza może całkowicie zniwelować dobry doradca finansowy.

Mimo pandemii nieruchomości drożeją. W efekcie zwiększa się kwota, na jaką opiewają kredyty hipoteczne. Warszawa pokazuje to dobitnie, bo tu średnia cena przebiła poziom 10 tys. zł/mkw.