top of page

Jak może pomóc doradca w wyborze kredytu hipotecznego?

Wybór kredytu hipotecznego nie jest prosty, w szczególności dla osoby, która nie podejmowała wcześniej takiej decyzji. Towarzyszyć nam może wiele pytań.


Który bank udzieli kredytu hipotecznego z 10% wkładem własnym? Jak uzyskać kredyt hipoteczny przy niskich dochodach? Który bank udzieli kredytu hipotecznego o najniższej stopie procentowej? Na powyższe pytania oraz wszelkie pokrewne z tej dziedziny, jest w stanie odpowiedzieć doradca kredytowy.


Dowiedz się czym się zajmuje doradca hipoteczny, jak zarabia doradca hipoteczny, jak wybrać zaufanego doradcę hipotecznego w Warszawie.
Jak może pomóc doradca w wyborze kredytu hipotecznego?

Skorzystaj z usług doradcy finansowego

Skorzystanie z usług doradcy finansowego to najlepsze możliwe rozwiązanie dla osób, które nie posiadają należytego rozeznania. Dowiedz się, co robi doradca kredytowy i w czym Ci może pomóc.


Doradca kredytowy – czym się zajmuje?

Doradca kredytowy pełni rolę pośrednika pomiędzy starającym się o kredyt klientem a bankiem, który mu owej pożyczki może udzielić. Najważniejszym zadaniem doradcy kredytowego jest pomóc przyszłemu kredytobiorcy w znalezieniu, a także uzyskaniu korzystnego, odpowiedniego dla niego kredytu. Jednocześnie klient zaoszczędzi dużo czasu.

Doradca hipoteczny znakomicie orientuje się w aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo dobrze wie, gdzie można uzyskać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego i który bank oferuje najtańszy kredyt hipoteczny.


Doradca hipoteczny – zadania

Najczęściej doradca kredytowy pomaga:

  • w sprawdzeniu zdolności kredytowej w bankach – kalkulatory i rankingi online nie zawsze pokazują aktualne dane;

  • w porównaniu oferty banków – doradca zwraca uwagę na informacje zapisane „drobnym druczkiem”, które mogłyby zostać przeoczone przez klienta;

  • w administracyjnej części procesu składania wniosku do banku – pomaga skompletować dokumenty według wymagań danej instytucji.

Jak zarabia doradca kredytowy?

Dochodem doradcy kredytowego jest wynagrodzenie, które wypłaca mu dana instytucja za to, że klient, korzystając z jego pomocy zawarł umowę na jedną z oferowanych usług. Swoją pracą doradca finansowy wyręcza pracownika banku. Zaletą dla klienta jest to, że doradca kredytowy nie reprezentuje banku i zadba o Twój interes. Wskaże na co należy zwrócić uwagę w ofercie banku i jakie dokumenty przygotować. Nie zaskoczą Cię żadne pisane drobnym drukiem marketingowe lub prawne kruczki.


Doradca kredytowy – kogo wybrać?

Znamy już mechanizm działania doradców kredytowych. Jeśli chcesz skorzystać z usług takiego specjalisty najważniejsze będzie znalezienie zaufanej osoby. Klienci z całej Polski mają możliwość skorzystania z usług niezależnych ekspertów takich jak Amtrust Group – firma nie jest powiązana z żadnym bankiem, zatem można liczyć na jej obiektywizm, brak ukrytych kosztów i priorytetowe traktowanie satysfakcji usługobiorcy. Usługi doradców hipotecznych i firmowych są darmowe.


104 wyświetlenia0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page