Bezpłatna konsultacja kredytu hipotecznego z polecanym doradcą kredytowym

Bezpłatna konsultacja kredytu hipotecznego

Pozyskaj kredyt hipoteczny z niezależnym doradcą kredytowym

Doradcy kredytowi Amtrust Group pomogą Ci znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu kredytowego.

 

Policzymy zdolność - Porównamy oferty banków - Złożymy wnioski - Negocjujemy z bankiem - Sprawdzimy umowę.

Współpracujemy również z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz kancelariami notarialnymi.

 

Usługi doradców kredytowych są bezpłatne. Wykonujemy czynności zamiast pracowników banków więc nasze wynagrodzenie pokrywają instytucje finansowe. 

 

Spotkaj się z doradcą kredytowym w dowolnym miejscu lub umów się na rozmowę przez telefon lub wirtualne spotkanie online.

Indywidualna kalkulacja zdolności kredytowej

Każdy bank inaczej liczy zdolność

W odróżnieniu od powszechnie dostępnych rankingów kredytowych i kalkulatorów hipotecznych online, do wyliczenia Twojej zdolności nasi doradcy kredytowi użyją tych samych parametrów, na których opierają się pracownicy banków. Tym samym zapewnimy dokładniejsze wyliczenia  zdolności kredytowej.

Etapy wsparcia

1.

Bezpłatna

konsultacja

2.

Zbadanie zdolności

w każdym banku

3.

Porównanie ofert

16 banków

4.

Wypełnienie wniosków i

złożenie ich do banków

5.

Negocjacja

warunków

6.

Sprawdzenie

umowy

7.

Wsparcie przy

podpisaniu umowy

Spersonalizowany ranking kredytów hipotecznych

Każdy bank ma inne warunki do kredytu

Uwzględniając dodatkowe warunki różnica kosztów kredytu może wynosić aż 100 000 zł pomimo podobnej raty kredytu. Zaprezentujemy Ci porównanie ofert kredytu hipotecznego w każdym z banków z uwzględnieniem Twoich preferencji i dodatkowych warunków banków.

Jakie są korzyści współpracy z doradcą kredytowym?

Poznaj 7 argumentów za tym, że warto współpracować z doradcą finansowym, jeśli zastanawiasz się by pozyskać kredyt hipoteczny lub kredyt dla firmy.

 

Kroki pozyskania kredytu hipotecznego

Starania o kredyt hipoteczny to złożony i dość czasochłonny proces. Jednak z doświadczonym doradcą finansowym z Warszawy wszystko pójdzie o wiele sprawniej.
 

Potrzebujesz finansowania na zakup mieszkania? Zdaj się na nas, a oszczędzisz czas, nerwy i pieniądze. Oto, jak będzie przebiegać nasza współpraca:

Pierwszy kontakt

 • Wystarczy telefon lub mail. Zostaw dane, a sami podejmiemy kontakt.

 

Pierwsze spotkanie

 • Nasz doradca kredytowy jest elastyczny. Z przyjemnością ugości Cię w naszej siedzibie w Warszawie. Może też spotkać się z Tobą w innym dogodnym dla Ciebie miejscu. To, że mieszkasz poza Warszawą, nie jest dla niego problemem. Inna opcja to rozmowa z doradcą kredytowym online.

 • Rozmawiacie o interesującym Cię kredycie hipotecznym i przedmiocie inwestycji. Omawiacie stan prawny nieruchomości. Dowiadujesz się też, jak zabezpieczyć swoje interesy w relacjach ze sprzedającym.

 • Na spotkanie przygotuj dane o swoich dochodach i stałych zobowiązaniach. Do wyliczenia Twojej zdolności kredytowej będziemy także potrzebować informacji o Twojej sytuacji rodzinnej, zawodowej i majątkowej.

 • Nasz doradca finansowy przedstawia Ci oferty kredytów hipotecznych, które najbardziej pasują do Twoich możliwości. Przedstawia listę wymaganych dokumentów. Mailem otrzymasz również druki do uzupełnienia przez Twojego pracodawcę, księgową czy dewelopera.

 

Kolejne spotkanie

 • Doradca finansowy sprawdzi poprawność dostarczonych przez Ciebie dokumentów.

 

Wypełnianie i składanie wniosków do banków

 • Tę pracę bierzemy na siebie. Jest naprawdę żmudna i czasochłonna. Na jeden wniosek składa się co najmniej kilkadziesiąt druków i dokumentów.

 • Następnie doradca finansowy wysyła komplet dokumentów do działów kredytowych tylko tych banków, które znalazły się na uzgodnionej z Tobą wcześniej liście. To zwiększa Twoje szanse na przyznanie finansowania.


Stały kontakt z Tobą i bankami

 • Doradca kredytowy trzyma rękę na pulsie. Informuje Cię o postępach w sprawie. Prosi o dodatkowe informacje, których na pewno będą wymagać banki.


Omówienie ofert kredytów hipotecznych

 • Spotykamy się ponownie i omawiamy otrzymane oferty kredytów hipotecznych. Doradca kredytowy wytłumaczy niejasności i rozwieje wszelkie wątpliwości (nie zawsze to, co na pozór tańsze, jest w ostatecznym rozrachunku dla Ciebie lepsze).

 • Wybierasz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Na Twoje życzenie staramy się wynegocjować jeszcze lepsze parametry cenowe i złagodzenie wymagań dodatkowych.


Podpisanie umowy kredytu hipotecznego

 • Wcześniej zapoznasz się na spokojnie z dokumentami. Na spotkaniu pytasz o każdy nurtujący Cię zapis.

 • Umowę kredytową podpisujesz w oddziale kredytodawcy, czyli w banku. Na tym etapie planujemy też terminy zawarcia aktu notarialnego i zlecenia wypłaty kredytu hipotecznego.

Wizyta u notariusza

 • Podpisujesz umowę notarialną kupna mieszkania.

 • Bank wypłaca kredyt (przelanie środków sprzedającemu), dzięki czemu stajesz się właścicielem wymarzonej nieruchomości (rynek wtórny) lub przybliżasz się do jej nabycia (rynek pierwotny) i następuje płatność pierwszej transzy dla dewelopera.

Usługi dla klientów indywidualnych

Usługi doradcy kredytowego Amtrust Group z zakresu kredytów dla klientów indywidualnych.

Kredyt hipoteczny umożliwi Ci zrealizowanie planów o własnym domu i mieszkaniu. By jego comiesięczne raty nie stanowiły przesadnego obciążenia dla Twojego portfela, pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Kredyt gotówkowy umożliwi Ci sfinansowanie dowolnego celu bez konieczności tłumaczenia się bankowi z otrzymanych środków. Jednak żeby nie kosztował Cię on zbyt wiele, nie powinieneś zaciągać go w pierwszej lepszej instytucji.

Pożyczka hipoteczna to produkt, dzięki któremu małym kosztem sfinansujesz naprawdę duże wydatki i będziesz płacić niewysoką ratę. Wystarczy, że jesteś właścicielem nieobciążonej długami nieruchomości. Pieniądze wydasz na dowolny cel.

Przestajesz radzić sobie z obsługą posiadanych kredytów i pożyczek, które zbytnio Ci ciążą? Możesz zredukować te obciążenia, łącząc wiele zobowiązań w jeden kredyt konsolidacyjny. Dzięki temu zapłacisz jedną, niższą ratę.

Amtrust Group-Doradca-Kredytowy-Finansow

Amtrust Group - Niezależny doradca kredytowy - Warszawa  | Copyright 2021