top of page
Kredyt hipoteczny z doradca kredytowym

Pozyskamy kredyt hipoteczny, gotówkowy, konsolidacyjny lub pożyczkę hipoteczną

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE

Opieka na każdym etapie

Eksperci kredytowi Amtrust Group pomogą Ci znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny lub inny rodzaj finansowania. Pomożemy na każdym kroku.

Kompleksowa obsługa

Współpracujemy również z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz kancelariami notarialnymi.

Brak opłat

Wykonujemy czynności zamiast pracowników banków więc wynagrodzenie ekspertów kredytowych Amtrust pokrywają instytucje finansowe. 

doradca_kredytowy_konsultacja

BEZPŁATNA POMOC EKSPERTA
NA KAŻDYM ETAPIE

 • Konsultacja​

 • Zbadanie zdolności w każdym banku​

 • Porównanie ofert 16 banków​

 • Wypełnienie wniosków

 • Złożenie wniosków do banków​

 • Negocjacja warunków​​

 • Wsparcie przy podpisaniu umowy

Indywidualna kalkulacja zdolności kredytowej

Każdy bank inaczej liczy zdolność. W odróżnieniu od powszechnie dostępnych rankingów kredytowych i kalkulatorów hipotecznych online, do wyliczenia Twojej zdolności nasi eksperci kredytowi użyją tych samych parametrów, na których opierają się pracownicy banków. Tym samym zapewnimy dokładniejsze wyliczenia zdolności kredytowej. Dowiesz się jak duży kredyt hipoteczny możesz uzyskać w każdym z banków.

zdolność_kredytowa_kalkulacja
ranking_kredytow_hipotecznych

Spersonalizowany ranking kredytów hipotecznych

Każdy bank ma inne warunki do kredytu. Uwzględniając dodatkowe warunki różnica kosztów kredytu może wynosić aż 100 000 zł pomimo podobnej raty kredytu.

 

Zaprezentujemy Ci porównanie ofert kredytu hipotecznego w każdym z banków z uwzględnieniem Twoich preferencji i dodatkowych warunków banków. Sam wybierzesz kredyt hipoteczny najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Jakie są korzyści współpracy z ekspertem kredytowym?

​Poznaj argumenty za tym, że warto współpracować z ekspertem finansowym, jeśli zastanawiasz się by pozyskać kredyt hipoteczny lub kredyt dla firmy.

doradca_finansowy
doradca_kredytowy_konsultacja

Konsultacja z ekspertem kredytowym

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem kredytowym:

 • możemy spotkać się u nas w biurze

 • dojechać do Ciebie w dowolne miejsce

 • wybierz rozmowę przez telefon

 • zamów konsultację online

Usługi dla klientów indywidualnych

Usługi eksperta kredytowego Amtrust Group z zakresu kredytów dla klientów indywidualnych.

Kredyt hipoteczny umożliwi Ci zrealizowanie planów o własnym domu i mieszkaniu. By jego comiesięczne raty nie stanowiły przesadnego obciążenia dla Twojego portfela, pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Kredyt gotówkowy umożliwi Ci sfinansowanie dowolnego celu bez konieczności tłumaczenia się bankowi z otrzymanych środków. Jednak żeby nie kosztował Cię on zbyt wiele, nie powinieneś zaciągać go w pierwszej lepszej instytucji.

Pożyczka hipoteczna to produkt, dzięki któremu małym kosztem sfinansujesz naprawdę duże wydatki i będziesz płacić niewysoką ratę. Wystarczy, że jesteś właścicielem nieobciążonej długami nieruchomości. Pieniądze wydasz na dowolny cel.

Przestajesz radzić sobie z obsługą posiadanych kredytów i pożyczek, które zbytnio Ci ciążą? Możesz zredukować te obciążenia, łącząc wiele zobowiązań w jeden kredyt konsolidacyjny. Dzięki temu zapłacisz jedną, niższą ratę.

Anchor 1

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to duże, wieloletnie zobowiązanie. Przeważnie spłacane jest przez 25-30 lat.
Większość osób zaciąga je raz w życiu, przez co są one słabo zorientowane w procedurach i wymaganiach banków.

Nie do końca mają też świadomość wydatków, jakie ich czekają. Na etapie poszukiwań i formalności popełniają kosztowne błędy (np. zbyt duża liczba wniosków). W efekcie bardzo często zdarza się, że klienci wybierają nieoptymalne dla siebie oferty. Płacą wyższe prowizje, niż by mogli.

Godzą się na pozornie korzystne dla siebie zapisy (np. dodatkowy produkt finansowy celem obniżenia marży), które w praktyce okazują się tylko zbędnym obciążeniem ich domowego budżetu.

Jednak nie oznacza to, że wszystkie kredyty hipoteczne są złe i należy się ich wystrzegać. Przecież dzięki nim możemy zaspokoić swoje życiowe, podstawowe potrzeby. Bez tego rodzaju finansowania musielibyśmy oszczędzać i odmawiać sobie niemal wszystkiego przez kilkadziesiąt lat, by wreszcie zamieszkać na swoim.

Tak nie musi tak być! Można pogodzić jedno z drugim, czyli zaciągnąć tani kredyt hipoteczny.

Kluczem jest dokonanie właściwej selekcji dostępnych propozycji i wynegocjowanie dobrych warunków. Jak to zrobić, będąc laikiem w tym temacie?

Skorzystać z usług doświadczonego i polecanego eksperta finansowego, który nie jest zależny od żadnego banku.


Kontakt z ekspertem od kredytów do niczego nie obliguje. Może natomiast ułatwić i przyspieszyć uzyskanie finansowania na naprawdę opłacalnych dla nas warunkach, które będą adekwatne do naszych oczekiwań i sytuacji życiowej. W dodatku taka pomoc jest darmowa.

Anchor 2

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy jest stosunkowo łatwo dostępnym źródłem finansowania. Jego uzyskanie nie wymaga spełniania wielu formalności. Procedury trwają relatywnie krótko, tj. maksymalnie kilka dni. Nie trzeba tłumaczyć się bankowi, na co chce się przeznaczyć otrzymane pieniądze.

Teoretycznie w ramach tego rodzaju umowy możesz otrzymać nawet 255 tys. zł. Kupisz za to samochód, wyremontujesz mieszkanie, pojedziesz na wczasy, urządzisz ogród i spłacisz inne zobowiązania, np. nagłe wydatki. Ty decydujesz.

Jednak ma to swoją cenę. Dosłownie. Kredyty gotówkowe należą do najdroższych. Co prawda wysokość odsetek, które obecnie są bardzo niskie, jest regulowana ustawowo, to oprócz nich ponosisz również inne koszty.


Chodzi głównie o prowizję i różnego rodzaju ubezpieczenia, np. od utraty źródła dochodu. Nie wszystkie są Ci potrzebne, ale pracownik banku nie zawsze Ci to powie. Poza tym takie polisy mają swoje wyłączenia, czyli sytuacje i zdarzenia, w których nie zapewnią Ci ochrony.

Jeśli dokonasz pochopnego wyboru, możesz wiele przepłacić. Comiesięczna rata będzie zbytnio ciążyć Twojemu portfelowi, co może narazić Cię na niepotrzebny stres.

To właśnie koszty pozaodsetkowe mogą sprawić, że za kredyt gotówkowy zapłacisz jak za zboże. By tak się nie stało, rozważ skorzystanie z usług polecanego eksperta finansowego.

Ekspert od kredytów bezpłatnie:

 • wyliczy dokładnie Twoją zdolność kredytową,

 • pomoże dopasować wysokość raty do Twoich możliwości finansowych,

 • przeanalizuje dla Ciebie dostępne oferty,

 • opowie o dokumentach wymaganych przez bank w zależności od Twojego źródła dochodu,

 • uczuli na praktyki stosowane przez poszczególne instytucje finansowe,

 • wytłumaczy niejasności związane z umową kredytową,

 • wynegocjuje kredyt gotówkowy na lepszych warunkach.

Anchor 3

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna łączy cechy kredytu hipotecznego i pożyczki gotówkowej. Tak jak ten pierwszy jest stosunkowo tania. W identyczny sposób wylicza się jej oprocentowanie (WIBOR + marża banku).

W ramach pożyczki hipotecznej możesz uzyskać naprawdę duże, idące w setki tysięcy złotych, kwoty. Jakie konkretnie?
Wszystko zależy od wartości zabezpieczenia, czyli zastawianej nieruchomości. Wynika to z faktu, że banki pożyczają zwykle 60-70 proc. jej rynkowej ceny. Jeśli więc Twój dom został wyceniony przez rzeczoznawcę na 400 tys. zł, instytucja finansowa będzie skłonna pożyczyć Ci ok. 240-280 tys. zł.
Oczywiście w tych wyliczeniach znaczenie ma też Twoja zdolność kredytowa. Ta jest wypadkową uzyskiwanych przez Ciebie regularnie dochodów i stałych wydatków.

Pożyczkę hipoteczną możesz spłacać przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. W części banków może to być nawet 25 lat! W połączeniu z niskim oprocentowaniem przekłada się to na niedużą ratę, która nie będzie zbytnio ciążyć Twojemu portfelowi.

 

Podobieństwo do kredytu gotówkowego jest spowodowane tym, że środki z pożyczki hipotecznej przeznaczysz na dowolny cel. Nie musisz tłumaczyć się bankowi, na co je wydasz.

Równie dobrze może to być remont dachu, adaptacja poddasza, jak i kosztowne leczenie czy rozkręcenie firmy (tu nie musisz przedstawiać biznesplanu). Pożyczka hipoteczna jest świetnym narzędziem do finansowania dużych wydatków, których nie opłaca się pokrywać drogim kredytem gotówkowym.

Najważniejszym warunkiem ubiegania się o tę pożyczkę jest dysponowanie nieobciążonym hipoteką prawem własności nieruchomość. Dobrze również, by była ona wolna od innych obciążeń, np. służebności dożywotniej.

Uzyskanie pożyczki hipotecznej jest dość czasochłonne i wiąże się z pewnymi formalnościami. Jednak ze wsparciem eksperta kredytowego wszystko załatwisz o wiele szybciej, niż gdybyś działał na własną rękę.
Wystarczy, że przedstawisz mu swoją sytuację i oczekiwania. Na niezobowiązującym i bezpłatnym spotkaniu, możliwym do przeprowadzenia także online:

 • dowiesz się, jakie dokumenty będą potrzebne i gdzie je zdobędziesz,

 • poznasz swoją zdolność kredytową,

 • otrzymasz oferty, które będą dla Ciebie najbardziej optymalne.

Anchor 4

Kredyt konsolidacyjny

Różne są powody zaciągania kredytów i pożyczek. Ważne, by obsługiwać je na bieżąco, czyli regulować comiesięczne raty zgodnie z harmonogramem.

Jednak w pewnym momencie zbyt duża liczba zobowiązań finansowych może stać się źródłem problemów. Jakich?
Po pierwsze, w natłoku codziennych spraw i trosk możesz stracić rachubę, kiedy przypada dzień płatności jakiej pożyczki. Zapomnisz wysłać przelew albo przeoczysz termin. Przypomnisz sobie dopiero po otrzymaniu monitu z banku...
Po drugie, z czasem comiesięczne raty mogą pochłaniać zbyt dużą część Twoich dochodów. Grozić Ci będzie pętla zadłużenia. By sobie z nią poradzić, będziesz musiał ponieść wiele wyrzeczeń, zrezygnować z niektórych przyjemności i rozrywek.

Na szczęście możesz uniknąć czarnego scenariusza i znacznie uprościć sobie życie. Jak? Łącząc wiele kredytów i pożyczek w jedno zobowiązanie.

Na tym właśnie polega kredyt konsolidacyjny. Dzięki niemu zamiast wielu przelewów w różnych terminach będziesz wysyłać jeden. Dostosujesz też datę comiesięcznej płatności do swoich potrzeb, np. dnia otrzymywania wynagrodzenia. Innymi słowy: uporządkujesz swoje finanse.

Czym jest i jak działa kredyt konsolidacyjny? To kredyt gotówkowy, którym pokrywa się już posiadane zobowiązania finansowe, np. kredyty ratalne, pożyczki gotówkowe, chwilówki, kredyt samochodowy czy zadłużenie na karcie kredytowej.

Wszystkie te zobowiązania możesz scalić, czyli połączyć. Przy okazji możesz wydłużyć całkowity okres spłaty i tym samym zmniejszyć wysokość raty (będzie ona niższa od sumy dotychczas płaconych). To sprawi, że szybciej szybciej odzyskasz równowagę finansową.

By zaciągnąć kredyt konsolidacyjny, musisz wykazać się zdolnością kredytową. Tę wyliczy dla Ciebie ekspert kredytowy z Amtrust na niezobowiązującym spotkaniu.
Owszem, możesz skorzystać z kalkulatorów online. Z tym że one nie zawsze są dokładne. Ich algorytmy mogą nie uwzględniać Twojej indywidualnej sytuacji.

O kredyt konsolidacyjny możesz starać się samodzielnie. Lecz to trochę czasochłonne. Nie masz też pewności, że wybierzesz najkorzystniejszą ofertę i że finalne rozwiązanie naprawdę będzie dopasowane do Twoich preferencji.

Dlatego rozważ skorzystanie z pomocy profesjonalnego eksperta finansowego. Nie ponosisz żadnych kosztów z tego tytułu, a oszczędzasz czas na analizowanie i porównywanie propozycji banków. U pośrednika kredytowego dostaniesz wszystko jak na tacy.
Ponadto dowiesz się:

 • co jeszcze możesz uzyskać w ramach kredytu konsolidacyjnego,

 • kiedy kredyt konsolidacyjny się nie opłaca,

 • jakie są jego wady,

 • ile kosztuje,

 • na co uważać przy jego zaciąganiu.

bottom of page