top of page

Kredyty dla firm Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE

Jak doradca finansowy pomoże pozyskać kredyt dla firmy?

Masz własną firmę i chciałbyś uzyskać jak najlepszy kredyt na jej rozwój? Skorzystaj z pomocy doradcy finansowego, który pomoże Ci przejść przez wszystkie etapy procesu. Nasze usługi są bezpłatne dla naszych klientów, dzięki czemu nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Kredyt inwestycyjny, kredyt firmowy, a może leasing i ubezpieczenie?

Doradca finansowy Trójmiasto

Porównamy wszystkie i razem wybierzemy to co będzie dla Ciebie najlepsze.Amtrust Group zapewni Ci wsparcie w:

 • skompletowaniu wymaganej dokumentacji

 • wypełnieniu wniosków

 • negocjacjach z bankiem

 • wybraniu najlepszej oferty

 • sprawdzeniu umowy

Obsługujemy kredyty firmowe również dla firm z innych miast. Skontaktuj się z doradcą finansowym w Warszawie lub Łodzi.

Nasi doradcy finansowi pomogą znaleźć tani kredyt dla firmy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

W Amtrust Group wiemy jak ważny jest rozwój własnej firmy. Prowadzenie własnego biznesu to bardzo skomplikowany proces, a żeby odnieść sukces trzeba brać pod uwagę wiele czynników. 


Nasi doradcy działają podobnie - dobierając właściwy kredyt dla firmy, również biorą pod uwagę wszystkie te czynniki – patrzą na plany rozwoju oraz daną branżę, a także na wiele innych kwestii. Na tej podstawie określamy, jaka forma finansowania będzie dla Twojej firmy najlepsza. 

 

Nie musisz martwić się o dodatkowe koszty, bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy procesu. Pomożemy zarówno w dokumentacji, wnioskach, jak i negocjacjach z bankiem i samej umowie.

Finansowanie dla firm w Trójmieście

Usługi doradcy kredytowego Amtrust Group z Trójmiasta z zakresu kredytów dla firm.

Dzięki temu kredytowi będziesz mógł sfinansować różne wydatki związane z prowadzonym biznesem. Przedstaw nam potrzeby oraz plany swojej firmy, a nasi specjaliści znajdą dla Ciebie rozwiązanie.

Kredyt obrotowy to produkt, którym sfinansujesz bieżące wydatki w firmie i dzięki temu poprawisz jej płynność finansową. To co ważne, nie musisz tu okazywać bankowi żadnych faktur. Występuje w kilku formach.

Wiesz jak rozwinąć firmę oraz wzmocnić jej pozycję na rynku, ale jedyne co Cię powstrzymuje to brak wystarczających środków Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne, czyli kredyt inwestycyjny.

Leasing jest elastyczną i o wiele bardziej dostępną niż kredyt formą finansowania wydatków inwestycyjnych w firmie. Ma wiele zalet i z pewnością przyniesie Twojemu przedsiębiorstwu korzyści podatkowe.

Anchor 1

Kredyt firmowy Trójmiasto

To jedna z dostępnych opcji, gdy brakuje Ci kapitału. Wyróżniamy  dwa podstawowe rodzaje kredytów firmowych: 

 • kredyt obrotowy

 • kredyt inwestycyjny

 

Odróżniamy je poprzez ich przeznaczenie, dostępność czy też sposób w jaki są spłacane. 


Pierwszym z nich możesz możesz sfinansować wydatki bieżące, takie jak m.in  koszty administracyjne czy też wynagrodzenia pracowników. To ty decydujesz w jakim celu go wykorzystasz. Co ważne, ten rodzaj kredytu nie wymaga od Ciebie przedstawiania w banku specjalnych zabezpieczeń.


Kredyty odnawialne najczęściej przybierają postać linii debetowej. Uruchamiamy je  w rachunku bieżącym firmy i to sprawia, że spłaca się je na bieżąco. Każdy wpływ na konto Twojej spółki zmniejsza zadłużenie i tym samym zwiększa dostępne środki przyznane w umowie.


Z kolei Inwestycyjne kredyty firmowe, to kredyty które mają ściśle określone przeznaczenie. Służą realizacji różnego rodzaju przedsięwzięć, od których zależy rozwój Twojego biznesu, np.  zakup danego urządzenia lub potrzebnego oprogramowania. Dzięki nim możesz również wyszkolić kadrę. 


Do tego rodzaju finansowania zaliczymy również kredyt hipoteczny, dzięki któremu kupisz lokal pod działalność lub wybudujesz zakład produkcyjny. 


Przy kredycie inwestycyjnym niezbędne jest wniesienie wkładu własnego oraz przedstawienie w banku swojego biznesplanu. Co ważne, musisz również  dokumentować każdy swój wydatek. 


Spłata takiego kredytu  odbywa w comiesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych. Udostępniany jest na osobnym rachunku. 

Jakie formalności są wymagane przy kredycie firmowym? ​Tak naprawdę to zależy od przeznaczenia środków oraz wielkości kredytu, ale na pewno potrzebne Ci będą:

 • dokumenty finansowe, czyli np. KPiR (księgowość uproszczona), bilans i rachunek zysków i strat (pełna księgowość),

 • wyciąg z konta firmowego,

 • zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami i składkami,

 • inne – w zależności od rodzaju finansowania (np. akt notarialny, numer księgi wieczystej, dowód wniesienia wkładu własnego – w przypadku kredytu hipotecznego).

 

W ten sposób bank wyliczy Twoją zdolność kredytową. Należy pamiętać o tym, że każdy z nich stosuje do tego procesu własne algorytmy, więc maksymalna kwota oferowanego kredytu, wysokość odsetek i prowizja mogą być inne. ​


Cały proces pozyskania takiego kredytu jest niezwykle skomplikowany i bardzo łatwo o błąd, który może skutkować niekorzystną umową lub w ogóle brakiem finansowania. ​


Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym doradcą finansowym. Działamy w Gdańsku, Gdyni oraz w Sopocie i to właśnie tam możesz umówić się na spotkanie.   Ale żeby jeszcze bardziej zaoszczędzić Twój czas - oferujemy również kontakt online lub telefoniczny. 

 

Doradca kredytowy Amtrust Group dla firm:

 • wyliczy Twoją zdolność kredytową dokładniej niż kalkulatory online - a Ty będziesz mógł z większą pewnością planować przyszłe działania,

 • przeanalizuje kondycję finansową Twojego przedsiębiorstwa i realnie oceni Twoje szanse na przyznanie finansowania,      

 • przedstawi Ci oferty, które  najbardziej pasują do Twojej sytuacji oraz  oczekiwań,

 • pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze,

 • pomoże załatwić wszystkie formalności, a Ty będziesz mógł skupić się na firmie. 
   

Anchor 2

Kredyt obrotowy Trójmiasto

Środki na bieżące funkcjonowanie Twojej firmy możesz pozyskać z kredytu obrotowego. To jedna z odmian kredytu firmowego, której istota polega na tym, że każdy wpływ na Twój rachunek firmowy zmniejsza zadłużenie oraz zwiększa pulę dostępnych środków.


Jest to bardzo elastyczne źródło finansowania. Pomoże Ci pokryć wydatki takie jak czynsz lub pensje dla pracowników. Co ważne, kredytem obrotowym możesz również spłacić inne zobowiązanie, które zostało zaciągnięte na znacznie gorszych warunkach.  

 

Wyjątek stanowi tu nieodnawialny kredyt obrotowy, który bank udostępnia na osobnym rachunku. Ten rodzaj kredytu spłacasz w comiesięcznych ratach. Możesz sfinansować nim tylko określone kategorie wydatków i potwierdzać to fakturami. ​


W ramach kredytu obrotowego do wyboru masz:

 • kredyt odnawialny (kredyt w rachunku bieżącym),

 • kredyt nieodnawialny (na osobnym rachunku),

 • debet w koncie firmowym,

 • wielocelową linię kredytowa (jedna umowa reguluje kilka produktów kredytowych),

 • krótkoterminowy kredyt kasowy.

    
Można też zaliczyć do niego kartę kredytową i faktoring.
Taki kredyt zazwyczaj jest udzielany na 1 rok, z możliwością przedłużenia. 

Środki pozyskane z kredytu obrotowego nie są wielkie, ale dzięki temu nie musisz spełniać specjalnych zabezpieczeń. Dokumenty na jakie musisz zwrócić uwage przy staraniu się o kredyt obrotowy to:
wyciąg z konta firmowego,
dokumenty finansowe, np. KPiR,
zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami i składkami na rzecz organów publicznych.

 

W przypadku kredytu nieodnawialnego tych formalności jest nieco więcej.​


Jeśli chciałbyś zaoszczędzić swój czas i poświęcić go na rozwój firmy, zgłoś się do jednego z naszych doradców finansowych. Umów się już dziś na spotkanie – w biurze lub online, tak jak wolisz. 


Nasze usługi są bezpłatne, a dodatkowo oferujemy Ci tańszy kredyt.  W końcu to naszą pracą jest bieżące śledzenie rynku. Dzięki temu wiemy, które banki mają w danym czasie najlepsze stawki, najmniejsze wymagania i nie robią przeszkód w przyznawaniu wsparcia finansowego podmiotom z określonych branż.

Anchor 3

Kredyt inwestycyjny Trójmiasto

Jesteś kreatywny, ciągle znajdujesz dla swojej firmy nowe możliwości, ale jedyne co Cię powstrzymuje to brak wolnej gotówki? To właśnie finanse, a właściwie ich niedobór, bardzo często stanowi przeszkodę w realizacji planów przez właścicieli biznesów. Z tego powodu wiele potencjalnie zyskownych projektów nie wychodzi nigdzie dalej, niż poza fazę planowania.


Dobrze wiesz, że tak nie musi być. 
Doradca finansowy dla firm w Trójmieście to idealne rozwiązanie. Profesjonalista pomoże Ci zdobyć środki na rozwój przedsiębiorstwa, których źródłem może być np. kredyt inwestycyjny.


Ten rodzaj kredytu służy sfinansowaniu konkretnego przedsięwzięcia biznesowego, warunkującego wzmocnienie pozycji rynkowej firmy czy podniesienie jakości świadczonych usług, jak np.  zakup urządzenia albo licencji, czy też opłacenie szkolenia. W związku z tym kredyt inwestycyjny przybiera różną postać, np. kredytu hipotecznego, celowego, samochodowego lub leasingu.

 

Jego uzyskanie jest nieco czasochłonne i sformalizowane. By go otrzymać, będziesz potrzebować zabezpieczenia oraz biznesplanu, który przedstawisz w banku. ​
Do wniosku należy  załączyć kilka dokumentów wydawanych przez organy państwowe. Chodzi m.in. o zaświadczenie o niezaleganiu z daninami publicznoprawnymi czy warunki zabudowy. Następnie należy dostarczyć faktury, które potwierdzają poniesione nakłady

To wszystko brzmi dla Ciebie skomplikowanie? Nie przejmuj się, w Amtrust Group sprawimy, że z niczym  nie będziesz miał problemu.

 

Zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie starań i obsługi kredytu firmowego specjalnego przeznaczenia.


Doświadczony doradca kredytowy dla firm Amtrust:

 • oceni Twój biznesplan i pomoże go skorygować tak, żeby zyskał przychylność kredytodawców,   

 • wyliczy rzeczywistą zdolność kredytową przedsiębiorstwa,

 • wyjaśni Ci, od czego zależą koszty kredytu firmowego i ile wynoszą,

 • porówna dostępne oferty kredytów inwestycyjnych,

 • powie Ci na co powinieneś uważać, zaciągając kredyt dla firm w konkretnej instytucji,

 • podpowie, gdzie i jak skompletować dokumenty,

 • doradzi wybór najbardziej optymalnego rozwiązania (niekiedy koszt finansowania schodzi na dalszy plan, bo priorytetem jest dostęp do kapitału albo elastyczność banku w kwestii zmiany warunków umowy),

 • odpowie na każde Twoje pytanie i rozwieje każdą wątpliwość.

Leasing Trójmiasto

Jednym ze sposobów finansowania Twoich wydatków inwestycyjnych może być leasing, który stanowi połączenie kredytu i dzierżawy. Wewnątrz niego podziału wyróżniamy leasing operacyjny i finansowy.


Leasing polega na tym, że w zamian za miesięczny czynsz możesz rozporządzać przedmiotem umowy, który jednak pozostaje własnością firmy go użyczającej. Gdy upłynie czas wskazany w kontrakcie możesz – za ustaloną w nim kwotę – wykupić użytkowany środek trwały czy wartość niematerialną.


W przeciwieństwie do kredytu firmowego leasing jest bardziej dostępny i zwykle mniej sformalizowany. Przed zawarciem umowy będziesz musiał przejść badanie kondycji finansowej, ale nie musisz dostarczać żadnego biznesplanu.


​Leasing to także korzyści podatkowe. W przypadku leasingu operacyjnego wszystkie wydatki z nim związane ( nie licząc amortyzacji) będą stanowić Twój koszt uzyskania przychodu. Ponadto możesz również odliczyć VAT od raty leasingowej.


Natomiast w leasingu finansowym Twoim kosztem są tylko odsetki od raty. W zamian możesz korzystać z odpisów amortyzacyjnych oraz umieścić finansowany przedmiot w swojej ewidencji.

Kolejnym plusem leasingu jest również fakt, że nie obciąża on  Twojej zdolności kredytowej. Zatem możesz równocześnie korzystać z tradycyjnej formy finansowania biznesu, czyli kredytu dla firm.

Co możesz sfinansować w leasingu? Bardzo wiele! Oprócz pojazdów, z naszym wsparciem wyleasingujesz również nieruchomości, maszyny czy urządzenia medyczne, np. sprzęt używany w gabinetach medycyny estetycznej.

Korzyści skorzystania z leasingu za pośrednictwem Amtrust?

 1. Oszczędzisz czas na zbieranie ofert i ich analizę. Bez wprawy i znajomości rynku  niektóre aspekty oraz sama istota leasingu mogą Ci umknąć. Niska prowizja wcale nie przesądza o atrakcyjności danego rozwiązania. Dla Ciebie istotny może być inny parametr, np. wielkość opłaty inicjalnej, koszt ubezpieczenia czy wartość wykupu. To my zbadamy który.

 2. Otrzymasz rzetelny przegląd rynku. Dobrze znamy branżę, mamy już ponad 20 lat doświadczenia. Współpracujemy ze wszystkimi największymi firmami leasingowymi.

 3. Poznasz plusy i minusy dostępnych możliwości. Nie jesteśmy związani tylko jedną propozycją. Uczciwie przedstawiamy wady i zalety konkretnej oferty. Jeśli masz wątpliwości, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

 4. Szybko znajdziesz najkorzystniejsze rozwiązanie. Nasze doświadczenie pozwala nam  mieć pewność, na co zwrócić uwagę podczas analizowania umów leasingowych. Dzięki temu nasi doradcy są w stanie szybko znaleźć ofertę, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim preferencjom oraz sytuacji finansowej.      

Anchor 4
bottom of page