top of page
Kredyt hipoteczny Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Kredyt hipoteczny Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE

Kredyt hipoteczny Trójmiasto

Chciałbyś zrealizować marzenie o własnym mieszkaniu w Gdańsku? Kupić dom w Gdyni? A może zarabiać na wynajmie nieruchomości w Sopocie?

 

Jeśli jedyną przeszkodą jest brak środków – zgłoś się do Amtrust Group! Pomożemy Ci w zrealizowaniu Twoich planów i upewnimy się, że comiesięczne raty kredytu hipotecznego będą adekwatne do Twoich możliwości finansowych. 

Jesteśmy zespołem profesjonalnych ekspertów kredytowych, którzy udzielą Ci wsparcia. Nasze usługi są bezpłatne, dzięki czemu nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Kredyt hipoteczny Trójmiasto

Pomożemy pozyskać kredyt hipoteczny na mieszkanie w Trójmieście, działkę lub dom.

Doradca kredytowy Trójmiasto Konsultacja

BEZPŁATNA POMOC EKSPERTA
NA KAŻDYM ETAPIE

 • Konsultacja​ i analiza

 • Zbadanie zdolności

 • Porównanie ofert banków​

 • Wypełnienie wniosków do banków

 • Złożenie wniosków do banków​

 • Negocjacja warunków​​ umowy

 • Wsparcie przy podpisaniu umowy

Kredyt hipoteczny Gdańsk, Gdynia, Sopot - czy warto samemu

Kredyt hipoteczny to wieloletnie zobowiązanie, spłacane przeważnie przez 25-30 lat. Większość osób zaciąga je tylko raz w życiu, w związku z tym nie jest zorientowana  w aktualnych wymogach banków.


Brak znajomości rynku oraz doświadczenia pozwala popełniać wiele błędów i czynić niepotrzebne wydatki. W efekcie bardzo często zdarza się, że klienci wybierają nieodpowiednie oferty i płacą wyższe prowizje.

 

Nieznajomość prawa może zakończyć się podpisaniem niekorzystnej umowy z wieloma kruczkami.


​Mimo wszystko,  kredyty hipoteczne są bardzo przydatne i niezwykle interesujące. Umożliwiają nam zaspokojenie swoich potrzeb życiowych, a często nawet spełniają marzenia np. o posiadaniu własnego domu. 


Chcesz dowiedzieć się jak zaciągnąć tani kredyt hipoteczny i znaleźć najkorzystniejszą dla siebie ofertę? 

Kredyt hipoteczny Gdańsk, Gdynia, Sopot

Kluczem do tego jest dokładna analiza ofert bankowych, dokonanie selekcji dostępnych propozycji oraz wynegocjowanie dobrych warunków. Ale jak zrobić to wszystko, skoro nie mamy ani wiedzy ani doświadczenia? 

 

Idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług doświadczonego eksperta finansowego, który profesjonalnie oceni Twoje możliwości.

 

Ponadto, pomoże Ci uzyskać finansowanie na naprawdę opłacalnych warunkach, adekwatnych do  oczekiwań i sytuacji życiowej. Usługi doradcy kredytowego są bezpłatne, to banki pokrywają nasze koszty.

Dlaczego warto pozyskać kredyt hipoteczny z ekspertem

Uzyskanie kredytu hipotecznego to niezwykle stresujący i długotrwały proces. Porownanie ofert wszystkich banków i wybór najlepszej dla siebie to nie lada wyzwanie. 

Korzystny kredyt hipoteczny w Trójmieście

W Amtrust Group pomożemy Ci na wszystkich etapach procesu uzyskania kredytu i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

 

Jeśli jesteś z Gdańska, Gdyni bądź Sopotu i szukasz doświadczonego eksperta kredytowego – zgłoś się do nas. Dzięki współpracy z naszymi doradcami kredytowymi zyskasz 100% pewność sukcesu.

 

Zajmiemy się:

 • obliczeniem Twojej zdolności kredytowej, 

 • porównaniem ofert kredytów hipotecznych różnych banków, 

 •  złożeniem wniosków oraz dokumentami, 

 •  negocjacjami z bankiem, 

 •  wyborem najlepszej oferty,

 •  sprawdzeniem umowy. 

 

Długoletnie doświadczenie oraz profesjonalny zespół doradców nie są naszymi jedynymi zaletami! Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z ekspertów już dziś.

Kredyt hipoteczny w Trójmieście - współpraca z doradcą kredytowym:

​Nasi eksperci są z Tobą na każdym etapie procesu i w każdej chwili możesz zadać im pytanie. Aby wybrać najtańszy kredyt hipoteczny i uzyskać go bez przeszkód, będziemy wspierać Cię w zbieraniu odpowiednich dokumentów i zaproponujemy tylko najlepsze rozwiązania.

Oto jak będą przebiegać etapy naszej współpracy: 

 1. pierwszy kontakt,

 2. pierwsze spotkanie,

 3. wypełnianie i składanie wniosków do banków,

 4. stały kontakt z Tobą i bankami,

 5. omówienie ofert i wybór kredytu hipotecznego,

 6. podpisanie umowy kredytu hipotecznego,

 7. wizyta u notariusza.

Kredyt hipoteczny w Trójmieście z doradcą kredytowym

Tylko te kroki dzielą Cię od uzyskania jak najlepszej oferty. Wszystkie formalności wykonamy za Ciebie. Udzielimy Ci również wsparcia w całym procesie, tak abyś był zadowolony.

Kredyty hipoteczne w Gdyni

Kredyty hipoteczne i inne usługi Amtrust Group w Trójmieście

Amtrust Group zapewni Ci szereg usług, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Klientom indywidualnym pomagamy w uzyskaniu: 

 • kredytów hipotecznych

 • pożyczek hipotecznych 

 • kredytów gotówkowych 

 • kredytów konsolidacyjnych

 

Zajmujemy się również kredytami dla firm w Trójmieście. Jeśli poszukujesz profesjonalnego doradcy kredytowego Gdyni, Sopocie lub Gdańsku, postaw na specjalistów z Amtrust Group.  

 

Zaufaj naszym ekspertom, którzy pomogą Ci we wszystkim. Zapraszamy także do doradcy kredytowego w Warszawie oraz eksperta kredytowego w Łodzi

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem kredytowym

To Ty wybierasz formę spotkania: 

 • w naszym biurze, lub

 • z dojazdem do Ciebie w dowolne miejsce, lub

 • rozmowa przez telefon, lub

 • zamów konsultację online.

Ekspert kredytowy Gdynia - Amtrust Group

Pozyskanie kredytu hipotecznego w Trójmieście - krok po kroku

Proces pozyskania kredytu hipotecznego jest niezwykle złożony i czasochłonny. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli Ci przebrnąć przez niego jak najszybciej i odnieść sukces. 

Pozyskanie kredytu hipotecznego w Trójmieście

Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej na zakup mieszkania, domu lub działki w Trójmieście – zgłoś się do Amtrust Group.  Zaoszczędzimy Twój czas, nerwy i pieniądze. Przebieg naszej współpracy: 

Pierwszy kontakt

 • Wystarczy zostawić nam swoje dane telefonicznie lub mailowo, a sami podejmiemy dalszy kontakt.

 

Pierwsze spotkanie

 • To Ty wybierzesz formę spotkania – w naszym biurze w Gdańsku, przez telefon, online lub z dojazdem do Ciebie.  Nasi eksperci są elastyczni i z przyjemnością spotkają się w dogodnym dla Ciebie miejscu w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie.

 • Porozmawiacie o interesującym Cię kredycie hipotecznym i o przedmiocie inwestycji. Omówicie stan prawny nieruchomości. Doradca finansowy odpowie na wszystkie Twoje pytania i podpowie też, jak zabezpieczyć swoje interesy w relacjach ze sprzedającym.

 • Pamiętaj żeby przygotować dane o swoich dochodach i stałych zobowiązaniach. To wszystko będzie nam potrzebne do wyliczenia Twojej zdolności kredytowej. Będziemy również potrzebować informacji o Twojej sytuacji rodzinnej, zawodowej i majątkowej.

 • Nasz doradca finansowy zaprezentuje  Ci oferty kredytów hipotecznych, które będą adekwatne do Twoich potrzeb i możliwości. Przedstawi listę  wymaganych dokumentów. Mailem otrzymasz od nas również druki do uzupełnienia przez Twojego pracodawcę, księgową lub dewelopera.

Kolejne spotkanie

 • Ekspert finansowy sprawdzi poprawność dostarczonych przez Ciebie dokumentów i poinformujemy Cię o ewentualnych brakach.

Wypełnianie i składanie wniosków do banków

 • Chcemy zaoszczędzić Twój czas, więc tę pracę bierzemy na siebie. Na jeden wniosek składa się co najmniej kilkadziesiąt druków i dokumentów, co sprawia że ten etap jest bardzo żmudny i czasochłonny. 

 • Następnym krokiem jest wysłanie przez eksperta finansowego kompletu dokumentów do działów kredytowych. Bierzemy pod uwagę tylko te banki, które znalazły się na uzgodnionej z Tobą liście. Dzięki temu zwiększymy Twoje szanse na przyznanie finansowania.


Stały kontakt z Tobą i bankami

 • Ekspert kredytowy będzie na bieżąco informować Cię o postępach w sprawie. Poprosi również o dodatkowe informacje, których na pewno będą wymagać banki.


Omówienie ofert kredytów hipotecznych

 • Na tym etapie spotykamy się ponownie i omawiamy otrzymane oferty kredytów hipotecznych. Jeśli będziesz miał jakieś pytania bądź wątpliwości, spokojnie!  Doradca kredytowy wszystko Ci wytłumaczy (należy pamiętać o tym, że nie zawsze to, co na pozór tańsze, będzie w ostatecznym rozrachunku dla Ciebie lepsze).

 • To moment, w którym wybierasz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Jeśli masz takie życzenie, to  staramy się wynegocjować jeszcze lepsze parametry cenowe czy też złagodzenie dodatkowych wymagań.


Podpisanie umowy kredytu hipotecznego

 • Zanim do tego dojdzie, zapoznasz się na spokojnie z dokumentami. Na spotkaniu możesz zapytać o każdy nurtujący Cię zapis.

 • Umowę kredytową podpisujesz w oddziale kredytodawcy, czyli w banku w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie. Planujemy również terminy zawarcia aktu notarialnego i zlecenia wypłaty kredytu hipotecznego.

Wizyta u notariusza

 • To już ostatni etap, który polega na podpisaniu umowy notarialnej kupna mieszkania.

 • Bank wypłaca Ci kredyt (poprzez przelanie środków sprzedającemu), dzięki czemu stajesz się właścicielem wymarzonej nieruchomości (rynek wtórny) lub przybliżasz się do jej nabycia (rynek pierwotny).

bottom of page