Doradca kredytowy Łódź

Doradca Kredytowy Łódź

Pozyskaj kredyt hipoteczny w Łodzi z polecanym ekspertem kredytowym

Profesjonalny doradca kredytowy w Łodzi z Amtrust Group pomoże Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę kredytową. Jako zespół specjalistów przeprowadzamy rzetelną analizę Twoich potrzeb, dobieramy odpowiednie warunki i selekcjonujemy propozycje banków.

 

Wieloletnie doświadczenie w branży i stała obecność na rynku, a także brak zależności od jakiejkolwiek instytucji finansowej, pozwalają nam na obiektywny wybór rozwiązań idealnych dla naszych klientów. Jeśli więc zależy Ci na wysokiej jakości usług, postaw na naszego doradcę finansowego w Łodzi!

Doradca finansowy w Łodzi – postaw na specjalistów! 

Proces uzyskania kredytu jest czasochłonny i złożony. Dlatego też warto zdecydować się na profesjonalne doradztwo kredytowe. Jako doświadczeni i niezależni eksperci kredytowi możemy zagwarantować Ci, że znajdziemy najlepszą dla Ciebie ofertę. Skąd mamy tę pewność?

 

Swoich kalkulacji dokonujemy w oparciu o te same parametry, co pracownicy banków. W odróżnieniu od nich reprezentujemy Twoje interesy.

 

Ponadto nasze doradztwo finansowe jest całkowicie bezpłatne. Nasze usługi finansowane są przez banki, gdyż wykonujemy czynności zamiast ich pracowników. Pośrednik kredytów hipotecznych i innych w Łodzi to pomoc, której szukasz!

Doradztwo kredytowe w Łodzi – w czym możemy Ci pomóc?

Dobry doradca finansowy w Łodzi pomoże Ci w znalezieniu najlepszej dla Ciebie oferty kredytu i przeprowadzi Cię przez cały proces.

 

Czym konkretnie się zajmujemy? Dla naszych klientów indywidualnych przygotowujemy oferty związane z:

 • kredytami hipotecznymi,  

 • kredytami gotówkowymi, 

 • kredytami konsolidacyjnymi,  

 • pożyczkami hipotecznymi.  

Ponadto pomagamy również uzyskać kredyty dla firm w Łodzi. W tym zakresie często udzielamy wsparcia przy kredytach dla deweloperów.

 

Nasze usługi obejmują kompleksowe doradztwo finansowe. Zapewniamy profesjonalizm zarówno dla indywidualnych klientów, jak i firm. 

Amtrust Group – doradztwo finansowe w Łodzi i Warszawie

Jako pośrednik kredytowy nawiązujemy współpracę w Łodzi oraz w Warszawie. To właśnie w tych miastach zlokalizowane są nasze siedziby. Zapraszamy na spotkania stacjonarne oraz online.

 

Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, aby dostarczać naszym klientom, jak najlepsze oferty. Kredyty hipoteczne w Łodzi z Amtrust Group to gwarancja najtańszej opcji.

 

A może poszukujesz doradcy kredytowego w Warszawie? Powierz doradztwo kredytowe specjalistom i zaufaj ekspertom finansowym z Amtrust Group!

Etapy wsparcia

 1. Bezpłatna konsultacja

 2. Zbadanie zdolności w każdym banku

 3. Porównanie ofert 16 banków

 4. Wypełnienie wniosków i złożenie ich do banków

 5. Negocjacja warunków

 6. Sprawdzenie umowy

 7. Wsparcie przy podpisaniu umowy