Doradca kredytowy online Amtrust Group

Ekspert kredytowy online

Pozyskaj kredyt online

Umów się na bezpłatne wideo spotkanie z ekspertem kredytowym. Konsultacja odbędzie się online. Wszystko z Twojej kanapy – bez konieczności wychodzenia z domu.

  1. Wypełnij formularz kontaktowy.

  2. Na podany przez Ciebie numer telefonu zadzwoni ekspert finansowy, aby umówić Cię na wideo spotkanie, które odbędzie się przez internet na smartfonie lub komputerze.

  3. Po przeprowadzeniu rozmowy na Twój adres e-mail prześlemy link, pod którym znajdziesz narzędzie do spotkania online poprzez przeglądarkę.

  4. Ekspert finansowy pomoże w załatwieniu formalności związanych z kredytem hipotecznym lub kredytem dla firmy, dzięki czemu oszczędzasz czas, energię i nie musisz stawiać się osobiście w banku.

Jak pomoże Ci ekspert kredytowy online

Eksperci kredytowi Amtrust Group w trakcie online konsultacji pomogą Ci znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny lub kredyt dla firmy. Będą Cię wspierać na każdym etapie procesu kredytowego.

 

Policzą zdolność - Porównają oferty banków - Złożą wnioski - Negocjują z bankiem - Sprawdzą umowę.

Współpracujemy również z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz kancelariami notarialnymi.

 

Wszystkie usługi ekspertów kredytowych online są bezpłatne. Wykonujemy czynności zamiast pracowników banków więc nasze wynagrodzenie pokrywają instytucje finansowe. 

Jakie są korzyści współpracy z ekspertem kredytowym online?

Poznaj 9 argumentów za tym, że warto współpracować z ekspertem finansowym online, jeśli zastanawiasz się by pozyskać kredyt hipoteczny lub kredyt dla firmy.

Kredyt hipoteczny online lub kredyt dla firmy online

Z ekspertem kredytowym online zaoszczędzisz czas. Załatwisz wszystkie formalności bez wychodzenia z domu lub biura.

Oferujemy specjalistyczną obsługę online w zakresie pozyskania m.in kredytu gotówkowego, kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, domu, lub działki, kredytu na remont, konsolidacji kredytów, oraz pomagamy pozyskać kredyt firmowy lub leasing.

Pamiętaj, wszystkie usługi eksperta kredytowego Amtrust Group są bezpłatne. Prowizję eksperta kredytowego online zawsze płaci bank, którego ofertę wybierzesz.

Porównajmy wspólnie przez internet lub telefonicznie kilkadziesiąt ofert spośród najlepszych banków w Polsce. Przejdźmy wspólnie przez skomplikowane procesy.

 

Jak więc wybrać pośrednika kredytowego online? Najlepiej kierować się dwoma aspektami:

  • Opinie - Sprawdź opinie Amtrust Group w Google, Oferteo, Facebook.

  • Liczba instytucji finansowych (banków) z którymi dany pośrednik online współpracuje. W ofercie Amtrust mamy wszystkie liczące się banki w Polsce.