top of page

Leasing dla przedsiębiorców z pomocą doradcy kredytowego

Leasing jest doskonałą opcją nie tylko wtedy gdy starasz się o dofinansowanie na kupno nowego samochodu. To również wspaniała możliwość, gdy masz własną firmę i szukasz środków na sfinansowanie jej inwestycji. Chcesz poznać korzyści jakie niesie za sobą leasing dla przedsiębiorców uzyskany z pomocą doradcy kredytowego Amtrust w Krakowie?


Czym jest leasing?

Leasing to coraz chętniej wybierana forma finansowania finansowania wśród firm. Dzięki skorzystaniu z tej opcji Twoja firma może zaopatrzyć się w nowoczesne maszyny, nieruchomości czy też niezbędne środki transportu. Może więc stanowić alternatywę dla popularnego kredytu inwestycyjnego dla firm. Jeśli planujesz skorzystanie z leasingu, pozwól nam przedstawić Ci Twoje możliwości!


Zalety korzystania z leasingu:

Leasing stanowi bardzo korzystną formę finansowania m.in. dlatego, że charakteryzuje się uproszczeniem dokumentacji. Tak naprawdę wykaz papierów, które będziesz musiał złożyć w ramach leasingu jest dużo mniejszy niż w przypadku ubiegania się o kredyt. Warto również wspomnieć, że czas akceptacji Twojego wniosku będzie tu znacznie krótszy niż czas oczekiwania na pozytywną decyzję kredytową. Nie poniesiesz również żadnych dodatkowych kosztów związanych z prowizją dla pracowników instytucji finansowych.


Co zyskujesz wybierając leasing z pomocą doradcy kredytowego Amtrust?

  • zapoznamy Cię z najatrakcyjniejszymi ofertami

  • wsparcie na każdym procesie ubiegania się o finansowanie

  • odpowiedzi na każde z Twoich pytań

  • uproszczony proces z minimum dokumentów

  • szybką decyzję


Jeśli zainteresowała Cię oferta finansowania Twojego przedsiębiorstwa przy użyciu leasingu - skontaktuj się z jednym z naszych doradców już dziś i dowiedz się jakie są Twoje możliwości!


7 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page