top of page

Kupno mieszkania od dewelopera - kroki

Wiesz czym jest kupno mieszkania bezpośrednio od dewelopera ale zastanawiasz się jak przebiega cały proces? Odpowiedź na to oraz inne pytania uzyskasz w naszym artykule. Zapraszamy!

Kupno mieszkania od dewelopera - kroki

Mieszkanie od dewelopera krok po kroku

Jak już z pewnością wiesz, kupno mieszkania jest procesem niezwykle długim i czasochłonnym. Znalezienie perfekcyjnej lokalizacji, decyzja o rynku pierwotnym lub rynku wtórnym, kompletacja dokumentów - wszystko zajmuje sporo czasu i zabiera sporo nerwów. Aby ułatwić Ci ten czas, przygotowaliśmy krótki poradnik jak dokonać zakupu mieszkania od dewelopera.


Zdecyduj czy będziesz potrzebował wsparcia kredytem hipotecznym

Tak jak wspominaliśmy wcześniej - kredyt hipoteczny jest niezwykle ważny przy kupnie mieszkania od dewelopera. Jeśli wiesz, że Twoje finanse są niewystarczające, zainteresuj się kredytem na mieszkanie bądź pożyczką hipoteczną.


Wybierz mieszkanie

Kolejnym krokiem jest wybór Twojej nieruchomości. Weź pod uwagę czynniki takie jak cena bądź lokalizacja.


Zainteresuj się kredytem hipotecznym

Jeśli po wyliczeniu zdolności kredytowej okaże się, że będziesz zmuszony skorzystać z pomocy instytucji finansowej - poczytaj o kredycie hipotecznym. To doskonałe rozwiązanie, które pomoże Ci w sfinansowaniu inwestycji. Jeśli nie jesteś pewien co dalej - skorzystaj ze sprawdzonego doradztwa kredytowego, a specjaliści na pewno dadzą Ci znać jak postąpić.


Deweloper

Oczywiście, przede wszystkim należy go sprawdzić. Warto skorzystać z zaufanego i polecanego dewelopera, tak by zagwarantować sobie odpowiednie bezpieczeństwo. Następnie konieczne będzie zawarcie umowy deweloperskiej, w której obie strony zobowiążą się do wzajemnych czynności.


Mieszkanie jest Twoje

Teraz czeka Cię tylko odbiór mieszkania!


Szukasz potrzebnego wsparcia? Doradcy kredytowi Amtrust Group w Warszawie służą pomocą!

5 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page