top of page

Jak dobrze wyliczyć zdolność kredytową?

Wyliczenie zdolności kredytowej to jeden z wymogów, jaki będzie stał przed Tobą w procesie ubiegania się o kredyt hipoteczny bądź kredyt gotówkowy. Warto więc wiedzieć jak zrobić to dobrze.

Jak dobrze wyliczyć zdolność kredytową?

Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Do wyboru masz skorzystanie z dostępnych w internecie kalkulatorów zdolności bądź osobiście w banku. Ponadto w niektórych instytucjach finansowych istnieje również możliwość telefonicznego wyliczenia zdolności. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy oraz chcesz dowiedzieć się więcej o swoich aktualnych możliwościach, postaw na sprawdzoną pomoc doświadczonego doradcy kredytowego. Przygotowaliśmy również kilka wskazówek, które pozwolą Ci skutecznie zwiększyć Twoją zdolność kredytową.


Kalkulatory internetowe - czy warto z nich skorzystać?

Internetowe kalkulatory stanowią bardzo popularne i często wybierane źródło wyliczania zdolności kredytowej. Ale czy na pewno są tak skuteczne? Jedyne co musisz zrobić to wpisać wysokość Twoich dochodów, średnie wydatki a także podać informacje o oprocentowaniu Twojego zobowiązania - rodzaj, czas trwania itd. Ważna kwestia to oczywiście również rodzaj rat. Następnie w przeciągu kilkunastu minut dostajesz informację zwrotną o wysokości Twojej zdolności finansowej. Warto również wspomnieć o możliwości skorzystania z kalkulatorów internetowych udostępnianych przez konkretne banki. Co prawda tutaj wynik będzie bardziej wiarygodny, jednakże ogranicza Twój krąg możliwości tylko do jednej instytucji finansowej. Jak można zauważyć oba sposoby mają swoje wady.


Liczenie zdolności kredytowej z pomocą doradcy finansowego

Obliczanie zdolności kredytowej korzystając ze wsparcia wykwalifikowanego doradcy kredytowego to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Taki specjalista doskonale orientuje się na rynku i ma ogromne doświadczenie, które pomoże mu w dokładnym i skrupulatnym przeanalizowaniu Twojej sytuacji finansowej. Jednakże przed spotkaniem z ekspertem finansowym warto być dobrze przygotowanym.

Po pierwsze, musisz udzielić odpowiedzi na szereg pytań ze strony Twojego doradcy kredytowego. Aby móc wyliczyć Twoją zdolność kredytową będziesz potrzebował ogromu informacji - wszystko po to by ustalić czy będziesz w stanie spłacić określoną kwotę kredytu w danym czasie. Szukasz sprawdzonego doradcy finansowego? Dowiedz się jak znaleźć odpowiedniego specjalistę.


Pomoc doradcy kredytowego Amtrust Group

Szukasz najlepszego możliwego specjalisty, który pomoże Ci w wyliczeniu zdolności kredytowej? A może potrzebujesz informacji o wybranym przez Ciebie rodzaju zobowiązania? Jeśli tak, skontaktuj się już dziś z jednym z naszych doradców kredytowych w Warszawie i poznaj najlepsze rozwiązania!

6 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page