top of page

Doradca kredytowy - jak znaleźć dobrego?

Dobry i sprawdzony doradca kredytowy to profesjonalista, z którym powinieneś współpracować, gdy ubiegasz się o kredyt hipoteczny bądź gotówkowy. Gdzie i jak znaleźć najlepszego specjalistę w Warszawie? Przeczytaj o naszych wskazówkach i zdecyduj się na najlepsze doradztwo kredytowe.

Doradca kredytowy - jak znaleźć dobrego?

Wskazówki jak wybrać dobrego doradcę finansowego:

1. Spytaj o polecenia wśród znajomych i rodziny

Kredyt hipoteczny oraz kredyt gotówkowy to niemałe przedsięwzięcia, dlatego warto skorzystać ze sprawdzonej pomocy. W tym celu zorientuj się czy wśród Twoich znajomych oraz rodziny nie ma osób, które mogły podejmować współpracę z ekspertem finansowym. Być może polecą Ci konkretną firmę bądź osobę, a Ty zaoszczędzisz czas i nerwy.


2. Wybieraj doradców, którzy są niezależni

Niezależny doradca to osoba, która nie pracuje w firmie powiązanej z konkretnym bankiem. Dzięki temu będziesz miał większą swobodę wyboru miejsca ubiegania się o Twój przyszły kredyt. Szczególnie ważne będzie to przy wyliczaniu Twojej zdolności kredytowej.


3. Spytaj o jego dotychczasowe doświadczenie

Jeśli nie jesteś przekonany do danego doradcy kredytowego i brakuje Ci jeszcze zaufania - warto spytać o jego dotychczasowe doświadczenie w kredytach i pracy z bankami. Być może nabierzesz trochę pewności. Pamiętaj im większe doświadczenie tym bardziej sprawdzony profesjonalista. Doradcy kredytowi z Amtrust Group mają 20 lat doświadczenia w branży kredytów - skontaktuj się z nami już dziś!


4. Sprawdź opinie

Polecenia możesz szukać nie tylko wśród znajomych i rodziny. Warto również sprawdzić opinie w internecie - być może uchronią Cię przed nieprofesjonalnym doradcą kredytowym lub odwrotnie - pomogą Ci zdecydować się na sprawdzonego profesjonalistę.


5. Kontroluj jego działania

Pamiętaj, że to do Ciebie powinna należeć ostateczna decyzja o wyborze Twojego kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Jeśli nie jesteś do czegoś przekonany w 100% - poproś swojego doradcę finansowego aby wytłumaczył Ci, dlatego jego zdaniem dana oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Dobry doradca powinien być skrupulatny i orientować się jakie dokumenty będą wymagane do danego banku.


6. Sprawdź czy doradca chce poznać Twoją sytuację finansową

Aby uzyskać kredyt, niezależnie czy będzie to kredyt hipoteczny czy kredyt gotówkowy - bank potrzebuje dokładnej analizy Twojej sytuacji finansowej. To samo powinien uczynić twój doradca finansowy. Dobry specjalista to osoba, która przepyta Cię z obecnych i dotychczasowych zobowiązań oraz ówczesnej historii kredytowej i sytuacji finansowej.


Doradca kredytowy Amtrust Group to wybór dla Ciebie!2 wyświetlenia

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page