top of page

Doradca kredytowy - jak znaleźć dobrego?

Dobry i sprawdzony doradca kredytowy to profesjonalista, z którym powinieneś współpracować, gdy ubiegasz się o kredyt hipoteczny bądź gotówkowy. Gdzie i jak znaleźć najlepszego specjalistę w Warszawie? Przeczytaj o naszych wskazówkach i zdecyduj się na najlepsze doradztwo kredytowe.

Doradca kredytowy - jak znaleźć dobrego?

Wskazówki jak wybrać dobrego doradcę finansowego:

1. Spytaj o polecenia wśród znajomych i rodziny

Kredyt hipoteczny oraz kredyt gotówkowy to niemałe przedsięwzięcia, dlatego warto skorzystać ze sprawdzonej pomocy. W tym celu zorientuj się czy wśród Twoich znajomych oraz rodziny nie ma osób, które mogły podejmować współpracę z ekspertem finansowym. Być może polecą Ci konkretną firmę bądź osobę, a Ty zaoszczędzisz czas i nerwy.


2. Wybieraj doradców, którzy są niezależni

Niezależny doradca to osoba, która nie pracuje w firmie powiązanej z konkretnym bankiem. Dzięki temu będziesz miał większą swobodę wyboru miejsca ubiegania się o Twój przyszły kredyt. Szczególnie ważne będzie to przy wyliczaniu Twojej zdolności kredytowej.


3. Spytaj o jego dotychczasowe doświadczenie

Jeśli nie jesteś przekonany do danego doradcy kredytowego i brakuje Ci jeszcze zaufania - warto spytać o jego dotychczasowe doświadczenie w kredytach i pracy z bankami. Być może nabierzesz trochę pewności. Pamiętaj im większe doświadczenie tym bardziej sprawdzony profesjonalista. Doradcy kredytowi z Amtrust Group mają 20 lat doświadczenia w branży kredytów - skontaktuj się z nami już dziś!


4. Sprawdź opinie

Polecenia możesz szukać nie tylko wśród znajomych i rodziny. Warto również sprawdzić opinie w internecie - być może uchronią Cię przed nieprofesjonalnym doradcą kredytowym lub odwrotnie - pomogą Ci zdecydować się na sprawdzonego profesjonalistę.


5. Kontroluj jego działania

Pamiętaj, że to do Ciebie powinna należeć ostateczna decyzja o wyborze Twojego kredytu hipotecznego lub gotówkowego. Jeśli nie jesteś do czegoś przekonany w 100% - poproś swojego doradcę finansowego aby wytłumaczył Ci, dlatego jego zdaniem dana oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Dobry doradca powinien być skrupulatny i orientować się jakie dokumenty będą wymagane do danego banku.


6. Sprawdź czy doradca chce poznać Twoją sytuację finansową

Aby uzyskać kredyt, niezależnie czy będzie to kredyt hipoteczny czy kredyt gotówkowy - bank potrzebuje dokładnej analizy Twojej sytuacji finansowej. To samo powinien uczynić twój doradca finansowy. Dobry specjalista to osoba, która przepyta Cię z obecnych i dotychczasowych zobowiązań oraz ówczesnej historii kredytowej i sytuacji finansowej.


Doradca kredytowy Amtrust Group to wybór dla Ciebie!

Szukasz sprawdzonej pomocy przy wyborze odpowiedniego kredytu? Zdecyduj się na profesjonalne doradztwo kredytowe Amtrust Group. Nasi doradcy zajmą się wyliczeniem Twojej zdolności kredytowej i pomogą Ci na wszystkich etapach ubiegania się o Twój wymarzony kredyt. Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów finansowych w Warszawie już dziś!2 wyświetlenia

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page