top of page

Kredyt na remont nieruchomości

Remont mieszkania lub domu prędzej czy później czeka każdego z nas. Aktualnie coraz więcej materiałów ulega podwyżce, przez co rosną koszty samego remontu. Nie musisz jednak rezygnować z marzeń - z pomocą odpowiedniego kredytu hipotecznego lub gotówkowego sfinansujesz planowane działania.

Kredyt na remont

Podwyżka cen

Rosnąca inflacja dotyka również sektora budowlanego. Drożeją zarówno koszty materiałów, jak i cenionych na rynku specjalistów. Problem stanowi również brak jednego i drugiego. Wszystko to sprawia, że aktualnie wyremontowanie mieszkania lub domu wiąże się z potrzebą dużej finansowej poduszki. Aktualnie ceny są najwyższe od ponad 10 lat, przez co wielu ludzi rezygnuje z marzeń o renowacji swojej nieruchomości.


Kredyt na remont nieruchomości

Niezależnie od tego czy posiadasz mieszkanie czy może dom - banki oferują szereg kredytów hipotecznych oraz kredytów gotówkowych. Zastanawiasz się który rodzaj finansowania wybrać? Czy lepiej postawić na sprawdzony kredyt hipoteczny, czy może zainteresować się ofertą kredytu gotówkowego? To wszystko zależy od wielu czynników.


Zalety kredytu przy remoncie

Niezależnie od formy Twojego kredytu - warto dodać, że każda z nich ma szereg zalet. Oto niektóre z nich:

  • stosunkowo szybki czas uzyskania kredytu gotówkowego

  • niskie oprocentowanie

  • niskie raty

  • częste ograniczenie formalności bądź brak wskazania celu kredytowania

  • umożliwienie realizacji marzeń

  • przyspieszenie okresu remontu

Kredyt na remont nieruchomości? Tylko z doradcą kredytowym Amtrust Group!

Planujesz remont w Krakowie? Zaciągnąłeś kredyt na mieszkanie i zastanawiasz się co dalej? A może szukasz odpowiedniego kredytu hipotecznego bądź kredytu gotówkowego? Skontaktuj się już dziś z naszym doradcą finansowym i poznaj swoje możliwości. Z nami otrzymasz najtańszą pożyczkę hipoteczną na rynku!


4 wyświetlenia

Powiązane posty

Zobacz wszystkie
bottom of page