top of page

Kredyt na remont nieruchomości

Remont mieszkania lub domu prędzej czy później czeka każdego z nas. Aktualnie coraz więcej materiałów ulega podwyżce, przez co rosną koszty samego remontu. Nie musisz jednak rezygnować z marzeń - z pomocą odpowiedniego kredytu hipotecznego lub gotówkowego sfinansujesz planowane działania.

Kredyt na remont

Podwyżka cen

Rosnąca inflacja dotyka również sektora budowlanego. Drożeją zarówno koszty materiałów, jak i cenionych na rynku specjalistów. Problem stanowi również brak jednego i drugiego. Wszystko to sprawia, że aktualnie wyremontowanie mieszkania lub domu wiąże się z potrzebą dużej finansowej poduszki. Aktualnie ceny są najwyższe od ponad 10 lat, przez co wielu ludzi rezygnuje z marzeń o renowacji swojej nieruchomości.


Kredyt na remont nieruchomości


Zalety kredytu przy remoncie

Niezależnie od formy Twojego kredytu - warto dodać, że każda z nich ma szereg zalet. Oto niektóre z nich:

  • stosunkowo szybki czas uzyskania kredytu gotówkowego

  • niskie oprocentowanie

  • niskie raty

  • częste ograniczenie formalności bądź brak wskazania celu kredytowania

  • umożliwienie realizacji marzeń

  • przyspieszenie okresu remontu

Kredyt na remont nieruchomości? Tylko z doradcą kredytowym Amtrust Group!

Planujesz remont w Krakowie? Zaciągnąłeś kredyt na mieszkanie i zastanawiasz się co dalej? A może szukasz odpowiedniego kredytu hipotecznego bądź kredytu gotówkowego? Skontaktuj się już dziś z naszym doradcą finansowym i poznaj swoje możliwości. Z nami otrzymasz najtańszą pożyczkę hipoteczną na rynku!


6 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page