top of page

Kredyt gotówkowy na remont nieruchomości

Kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny? Jeśli planujesz remont swojej nieruchomości z pewnością stanąłeś przed takim wyborem. Które z tych rozwiązań będzie lepsze? W tym pomoże Ci sprawdzony doradca kredytowy Amtrust!

Kredyt gotówkowy na remont nieruchomości

Kredyt gotówkowy na remont nieruchomości - kiedy się opłaca?

Kredyt gotówkowy stanowi dobrą konkurencję dla kredytu hipotecznego. Stojąc w obliczu remontu pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie bardziej korzystne. Tak jak wspominaliśmy w poprzednim artykule - kredyt hipoteczny będzie lepszym rozwiązaniem przy remoncie generalnym, obejmującym całość nieruchomości. Analogicznie - kredyt gotówkowy to rozwiązanie idealne gdy planujesz remont jednego pomieszczenia bądź po prostu całość nie będzie potrzebowała ogromu inwestycji.


Zalety kredytu gotówkowego na remont

W odróżnieniu od kredytu hipotecznego, tutaj nie mamy celowości finansowania. Banku nie interesuje na co przeznaczysz swoje finanse, jest więc to dużo wygodniejsza opcja. Bank co prawda sprawdzi Twoją zdolność kredytową oraz będzie wymagał potrzebnej dokumentacji, jednakże zapewniamy Cię - ta będzie znacznie ograniczona niż w przypadku kredytu hipotecznego. Cały proces przebiega więc znacznie szybciej, a tym samym szybciej rozpoczniesz remont.


Ile możesz pożyczyć?

Co prawda kredyt gotówkowy możesz zaciągnąć nawet w kwocie 200 tys zł. Jednakże przy takich ogromnych wydatkach znacznie bardziej opłaca się kredyt hipoteczny. Ten rodzaj finansowania będzie idealny przy drobniejszych remontach, np. za 30 tys. zł.


Kredyt gotówkowy na remont z doradcą kredytowym Amtrust Group

Nie czekaj dłużej i skorzystaj już dziś z kredytu gotówkowego na remont nieruchomości. Sprawdzeni eksperci kredytowi z Krakowa znajdą dla Ciebie najtańszą pożyczkę hipoteczną na rynku i zapewnią najlepsze możliwe doradztwo kredytowe. Odwiedź już dziś naszą stronę internetową.

6 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page