top of page

Kredyt hipoteczny na remont nieruchomości

Planujesz remont? Zastanawiasz się, która z obecnych na rynku form finansowania będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Odpowiedź na te oraz inne pytania znajdziesz w poniższym artykule. Nie zwlekaj dalej i dowiedz się więcej o kredycie hipotecznym na remont nieruchomości!

Kredyt hipoteczny na remont nieruchomości

Remont w 2022, co musisz wiedzieć?

Niestety, ale ceny materiałów oraz robocizny znacznie wzrosły i nic nie zapowiada, żeby sytuacja miała ulec zmianie. Aktualnie remont wiąże się ze sporym uszczerbkiem finansowym. A przecież nie chcesz czekać na nieznane, być może w 2023 sytuacja będzie wyglądała jeszcze gorzej...

Spokojnie, banki oferują szereg możliwości aby wyjść z tej trudnej sytuacji. Przyjrzyjmy się dwóm najpopularniejszym - kredytowi hipotecznemu i kredytowi gotówkowemu.


Kredyt hipoteczny na remont nieruchomości - zalety

Popularny kredyt hipoteczny jest idealnym rozwiązaniem przy dużym remoncie. Jeśli poszukujesz finansowania na remont np. całego domu, z całością instalacji elektrycznych i grzewczych - kredyt hipoteczny jest dla Ciebie świetną możliwością.


Kredyt hipoteczny na remont nieruchomości - wady

Musisz wiedzieć, że otrzymanie kredytu hipotecznego wiąże się z szeregiem formalności. Należy wykazać konkretny cel kredytowania, na który przeznaczy pieniądze bank. Konieczne będzie również przedstawienie planu remontu oraz wstępnego kosztorysu - tak by instytucja finansowania miała pełen obraz na Twoją sytuację. Oczywiście cel kredytowania zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. To Ty decydujesz czy sfinansujesz nim umeblowanie czy może całe wykończenie Twojego mieszkania.


Ile możesz pożyczyć?

Przy kredycie hipotecznym na remont, tak jak przy każdym kredycie hipotecznym - będziesz musiał ustalić wysokość Twojego zabezpieczenia. Niestety ale bank nie pokryje jej całości. Kredyt hipoteczny będzie stanowił maksymalnie 80% tej kwoty.


Kredyt hipoteczny na remont? Tylko z doradcą kredytowym Amtrust Group w Krakowie!

Skorzystaj z pomocy sprawdzonych doradców finansowych Amtrust Group i poznaj swoje możliwości w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego. Pokażemy Ci ja zdobyć najtańszą pożyczkę hipoteczną na rynku i wskażemy najlepsze rozwiązania. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się już dziś z doradcą kredytowym Amtrust Group.


8 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page