top of page

Kredyt na pierwszą firmę

Jesteś początkującym przedsiębiorcą i poszukujesz środków na otwarcie swojej pierwszej firmy? Masz głowę pełną pomysłów, ale jedyne co powstrzymuje Cię przed ich realizacją to bariery finansowe? Dowiedz się już dziś jakie masz szanse i czym jest kredyt na pierwszą firmę.

Kredyt na pierwszą firmę

Kredyt na otwarcie firmy

Kredyty firmowe są coraz popularniejszym źródłem finansowania. Dzięki nim wielu młodych i ambitnych ludzi może spełnić swoje marzenia odnośnie pierwszej firmy i wkroczyć na zawodową drogę. Banki przygotowują coraz więcej ofert skierowanych do młodych przedsiębiorców, gdzie bardzo często jedynym warunkiem jest po prostu długość funkcjonowania firmy. Nie da się ukryć, że najwięcej opcji finansowania mają firmy, które istnieją na rynku co najmniej 24 miesiące. Ale czy istnieje kredyt dla firmy, już od pierwszego dnia jej działalności? Otóż tak!


Kredyt na otwarcie firmy - czym jest?

Kredytem na otwarcie firmy nazywamy zobowiązanie udzielane przez bank, które umożliwia finansowanie działań firmy już od pierwszego dnia jej funkcjonowania. Środki te będą oczywiście przeznaczone na bieżące funkcjonowanie Twojego biznesu, ale również na:

⦁ zakup potrzebnego wyposażenia

⦁ kupno specjalistycznych maszyn, oprogramowania itp.

⦁ zakup bądź wynajęcie lokalu

⦁ wynagrodzenie dla pracowników

⦁ inne potrzebne usługi


Oczywiście to na co zostaną wykorzystane środki zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Każda firma ustala swoje własne wydatki.


Kredyt na otwarcie firmy - więcej informacji

Aby przekonać bank do udzielenia Ci kredytu na otwarcie firmy bądź po prostu kredytu firnowego - będziesz musiał spełnić szereg warunków. Wszystko po to aby dana instytucja finansowa uznała Cię za korzystnego kredytobiorcę - tzn. takiego, który będzie dla nich wypłacalny. W tym celu ważne abyś przygotował rzetelny i dokładny biznesplan. Ale oczywiście nie jest to jedyny wymóg jaki usłyszysz. Oprócz tego, standardowo jak w przypadku kredytu hipotecznego czy też kredytu gotówkowego - ważna jest Twoja historia kredytowa oraz zdolność kredytowa.


Kredyt na otwarcie firmy - tylko z doradcą kredytowym Amtrust Group!

Poszukujesz najkorzystniejszej oferty kredytowej i najtańszego kredytu na otwarcie firmy w Trójmieście? Zgłoś się już dziś do jednego z naszych ekspertów finansowych i poznaj swoje możliwości. Masz jakieś pytania bądź wątpliwości dotyczące kredytu hipotecznego, kredytu gotówkowego lub kredytu dla firm? Doradca finansowy Amtrust Group wyjaśni Ci wszystko krok po kroku.


9 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


bottom of page