top of page

Kredyt firmowy czy pożyczka pozabankowa?

Zastanawiasz się nad wyborem kredytu firmowego lub pożyczki pozabankowej i nie wiesz, które rozwiązanie będzie dla Ciebie korzystniejsze? Dowiedz się co wybrać aby otrzymać jak najlepsze finansowanie dla Twojej firmy. Profesjonalny doradca kredytowy Amtrust Group w Trójmieście umożliwi Ci najlepszy wybór.

Kredyt firmowy czy pożyczka pozabankowa?

Kredyt firmowy

Jak już pewnie wiesz, jednym z rodzajów kredytów jakie możesz uzyskać od banku jest tzw. kredyt firmowy bądź kredyt dla firm. To specjalistyczny środek finansowania, który pomoże Ci w otwarciu lub rozkręceniu Twojego przedsiębiorstwa. Jako przedsiębiorca możesz ubiegać się zarówno o kredyt obrotowy jak i kredyt inwestycyjny. Jeśli nie jesteś pewien, który z nich byłby odpowiedniejszy w Twojej sytuacji, pomocą posłuży Ci sprawdzony doradca kredytowy Amtrust Group.


Kredyt firmowy - jakie dokumenty będą potrzebne?

Oczywiście wraz z ubieganiem się o kredyt dla firmy wiąże się szereg wymogów i dokumentacji. Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, powinieneś zadbać o:

⦁ deklarację PIT 36 bądź 36L z ostatnich miesięcy

⦁ wyciąg z CEIDG

⦁ umowę spółki cywilnej oraz stosowane aneksy

⦁ dowód osobisty

⦁ zaświadczenia od urzedu skarbowego

⦁ książkę przychodów i rozchodów i najważniejsze informacje z niej

⦁ prognozy finansowe


Kredyt firmowy czy pożyczka pozabankowa?

Nie ukrywamy, że uzyskanie kredyt firmowego jest znacznie trudniejsze niż jest to możliwe w przypadku pożyczki pozabankowej. Jeśli posiadasz negatywną historię kredytową w BIK - to zadanie będzie mocno utrudnione. Również i brak odpowiedniej zdolności kredytowej będzie świadczył na Twoją niekorzyść. W takiej sytuacji dobrym wyjściem mogą okazać się pożyczki pozabankowe. Jednak czy warto z nich skorzystać? Okazuje się, że kredyt firmowy jest znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem. Jeśli nie wiesz czy masz szansę na uzyskanie tego rodzaju finansowania - skorzystaj ze sprawdzonego eksperta finansowego Amtrust Group w Trójmieście i poznaj swoje możliwości już dziś!


12 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page