top of page

Kredyt dla prawników – czym jest i jak działa?

Podobnie jak w innych branżach – prawnicy również mogą liczyć na korzystne oferty kredytowe. Dzięki czemu przedstawiciele tej branży uzyskują kredyty na uproszczonych zasadach i w znacznie szybszych terminach. Jesteś sędzią, adwokatem bądź notariuszem i szukasz nowych środków finansowania? Spójrz na to co banki oferują przedstawicielom branży prawniczej!


kredyt dla prawników - czym jest i jak działa?

Kredyt dla branży prawniczej – jakie są korzyści?

Oprócz zdecydowanie mniejszej liczby formalności, prawnicy mogą liczyć również na znaczne zaoszczędzenie pieniędzy. Dzięki swojej wiarygodności i zawodowi tzw. zaufania publicznego prawnik stanowi dla banku wzór klienta. Notariusze, adwokaci, radcy prawni czy sędziowie mogą zaspokoić się znacznie korzystniejszymi ofertami kredytów zarówno gotówkowych jak i hipotecznych. Istotnym plusem jest również brak prowizji oraz niższe oprocentowanie. Sprawdź również ofertę kredytu dla lekarzy.


Kredyt hipoteczny dla prawnika

Kredyt hipoteczny to bardzo duża inwestycja, której spłacanie może trwać nawet 25 lat. W związku z tym nawet pracownicy branży, które są uważane za bardzo dochodowe – również mogą odczuwać potrzebę wsparcia finansowego. Kredyt dla prawnika, podobnie jak m.in. kredyt dla IT – stanowi wtedy rozwiązanie idealne. Dzięki nie mu nie musisz porzucać marzeń o otworzeniu własnej kancelarii w centrum miasta lub po prostu budowie własnego domu w Trójmieście.


Jakie są korzyści kredytu dla prawników?

Zawód prawnika należy do grona zawodów zaufania publicznego, a co się z tym wiąże, ta grupa jest uważana za odpowiedzialnych oraz zaufanych. Dzięki temu kredyty udzielane przedstawicielom branży prawniczej często mają bardzo atrakcyjne i korzystne oferty. Oto niektóre z korzyści na jakie możesz liczyć zaciągając kredyt skierowany do branży prawniczej:

  • uproszczona procedura;

  • szybsze rozpatrzenie wniosku oraz szybsza decyzja kredytowa;

  • ograniczenia wymogów dokumentacyjnych;

  • specjalne warunki finansowe – kredyt na oświadczenie o dochodach;

  • obniżona marża bądź w niektórych ofertach – zerowa prowincja;

  • brak konieczności deklarowania celu Twojego przyszłego kredytu;

Podsumowanie

Jesteś adwokatem, radcą prawnym lub sędzią? A może wykonujesz inny zawód związany z branżą prawniczą? Jeśli brakuje Ci dodatkowych środków finansowania i chciałbyś uzyskać korzystną ofertę na najlepszych warunkach, dostosowanych do Twojej branży – skorzystaj z pomocy naszych doradców kredytowych. Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt i pomożemy przejść przez cały proces ubiegania się o niego. Skontaktuj się z nami już dziś! Zapoznaj się również z naszymi innymi ofertami m.in. kredytem dla lekarzy.

9 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page