top of page

Kredyt dla lekarzy – czy warto?

Lekarze stanowią jedną z grup, w których banki upatrują swoich klientów. Z racji powagi wykonywanego zawodu medycy mogą cieszyć się dużą wiarygodnością, a dzięki temu w ich ręce często trafiają korzystniejsze oferty kredytowe.


Jak możesz zauważyć, kredyt dla pracowników branży medycznej to produkt, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Banki chcą w ten sposób wyrazić swój szacunek dla szeroko pojętej służby zdrowia i dzięki temu jej pracownicy mogą liczyć na naprawdę korzystne oferty kredytowe. Jesteś lekarzem, pielęgniarką, stomatologiem a może weterynarzem i poszukujesz najtańszego kredytu w Trójmieście? Pozwól nam zająć się Twoją sprawą.


kredyt dla lekarzy - czy warto?

Czym jest kredyt dla lekarzy?

Niech nie myli was nazwa, kredyt dla lekarzy to tak naprawdę rozwiązanie które przysługuje większości pracowników służby zdrowia. W związku z tym, na ten środek finansowania mogą również liczyć m.in. pielęgniarki czy też farmaceuci. Jest to opcja oparta na bardzo korzystnych warunkach, co wynika z szacunku jakim banki darzą specjalistów z branży medycznej. Dla instytucji finansowych stanowią oni klientów idealnych – wypłacalnych i wiarygodnych, dzięki czemu nie obawiają się przedstawiać im specjalnie przygotowanych ofert. Warto wspomnieć, że medycy nie są jedyną branżą objętą takim przywilejem. Obok nich popularne są również m.in. kredyty dla IT.


Opcje finansowania dostępne dla lekarzy?

Banki oferują lekarzom i innym pracownikom służby medycznej zarówno kredyty firmowe jak i kredyty hipoteczne. Te pierwsze mogą zostać wykorzystane na rozwój własnej branży, dzięki czemu będziesz mógł otworzyć własną działalność. Kredyt hipoteczny dla lekarzy to natomiast rozwiązanie idealne jeśli np. właśnie próbujesz otworzyć swój własny gabinet. Chcesz dowiedzieć się czym różni się kredyt dla lekarzy od np. kredytu dla prawników?


Czym charakteryzują się kredyty dla lekarzy?

  • brak dodatkowych zabezpieczeń

  • niższe oprocentowanie kredytu

  • brak lub obniżona prowizja za udzielenie kredytu

  • brak konieczności deklarowania celu kredytu

  • ograniczone wymogi dokumentacyjne

  • szybszy proces

Kredyt dla lekarzy z doradcą kredytowym?

Jesteś pracownikiem służby zdrowia i chciałbyś pozyskać środki na rozwój swojej działalności, bądź też po prostu potrzebujesz dodatkowej gotówki? Kredyt dla lekarzy to idealne rozwiązanie! Oczywiście z pomocą odpowiedniego doradcy kredytowego będzie to jeszcze przyjemniejsze. Specjaliści z Amtrust Group zapewnią Ci potrzebne wsparcie i pomoc na każdym etapie ubiegania się o kredyt, a nawet poprowadzą za Ciebie negocjacje z bankiem. Z naszymi doradcami uzyskasz kredyt dla lekarza o wysokości nawet pół miliona złotych! Zajrzyj na naszą stronę i skontaktuj się z jednym z naszych doradców z Gdańska, Gdyni bądź Sopotu już dziś!

10 wyświetleń0 komentarzy

Comentários


bottom of page