top of page

Czy warto korzystać z usług doradcy kredytowego?

Jedną z głównych przyczyn korzystania z usług doradców kredytowych jest brak odpowiedniej wiedzy na temat kredytów.


Który bank udzieli najkorzystniejszego kredytu hipotecznego? Jak wziąć kredyt hipoteczny? To pytania, które najczęściej nurtują przyszłych kredytobiorców. W znalezieniu odpowiedzi pomaga właśnie doradca kredytowy.


Dowiedz się kto to jest doradcą kredytowy, na czym zarabia, co robi doradca kredytowy, jak znaleźć dobrego doradcę kredytowego w Warszawie.
Czy warto korzystać z usług doradcy kredytowego Amtrust Group?

Doradca kredytowy – kto to jest?

Weryfikacja aktualnie dostępnych na rynku ofert jest czasochłonna, przez co nie każdy może sobie na tę czynność pozwolić. Z pomocą przychodzi doradca kredytowy, który odciąża przyszłego kredytobiorcę, wyręczając go w tym działaniu.

Doradca jest pośrednikiem pomiędzy bankiem a klientem. Pomaga przyszłemu kredytobiorcy na każdym etapie zaciągania kredytu – znalezienia oferty na miarę potrzeb, wnioskowania o przyznanie, podpisania umowy i finalnej wypłacie kredytu.


Doradca kredytowy – na czym zarabia?

Doradca hipoteczny i firmowy nie otrzymuje stałego wynagrodzenia. Bank wypłaca mu prowizję z tytułu wykonania czynności pośrednictwa - zastępowania pracownika banku na niektórych etapach procesu kredytowego. W odróżnieniu od pracownika banku doradca finansowy reprezentuje klienta. Zależy mu na opinii klientów, ponieważ kolejnych klientów zdobywa dzięki poleceniom.

Amtrust Group nie jest dużą firmą. Dzięki temu każdy klient jest dla nas ważny. To, dlatego większość klientów trafia do nas dzięki pozytywnym opiniom i rekomendacjom. Nie pobieramy żadnych opłat od naszych klientów. Stawiając na nas, zyskujesz pewność współpracy z najlepszymi specjalistami w branży kredytów hipotecznych i kredytów dla firm.


Co robi doradca kredytowy?

Doradca kredytowy – czy warto skorzystać z jego usług? Jak wspomnieliśmy, samodzielne analizowanie ofert może zająć dużo czasu. Jeśli Twój kalendarz wypełniony jest po brzegi, a codzienne obowiązki absorbują cały wolny czas, skorzystanie z pomocy doradcy kredytowego to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Wyręczy Cię on w czynnościach związanych ze znalezieniem finansowania i wnioskowaniem o nie, ograniczając Twój udział w nich do absolutnego minimum.

Profesjonalny doradca kredytowy pomoże Ci również sprawdzić zdolność kredytową w bankach, dzięki czemu dowiesz się, w którym banku uzyskanie kredytu hipotecznego jest dla Ciebie możliwe. Razem z Tobą porówna oferty kredytów i wskaże ten najlepszy. Na koniec przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania.


Doradca kredytowy – jak znaleźć dobrego?

Niektóre z firm doradztwa kredytowego są oddziałami poszczególnych banków lub są z nimi kapitałowo powiązane. Jeśli chcemy mieć pewność rzetelnej i obiektywnej obsługi, warto postawić na doradcę finansowego niezwiązanego z żadnym bankiem tak jak Amtrust Group. Doradcy kredytowi Amtrust zadbają o przedstawienie atrakcyjnej oferty w należyty i klarowny sposób. Dzięki nawiązaniu współpracy z niezależną firmą zyskasz pewność, że doradcy będą reprezentować Twój interes.
60 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page