top of page
Jakie są korzyści współpracy z ekspertem kredytowym

Jakie są korzyści współpracy z ekspertem kredytowym?

WSZYSTKIE NASZE USŁUGI SĄ BEZPŁATNE

Dlaczego eksperci kredytowi Amtrust

Pomożemy bezpłatnie

Nasze usługi są darmowe. Wykonujemy czynności zamiast pracowników banków więc nasze wynagrodzenie pokrywają banki.

Z nami jesteś bezpieczny

Dodatkowe produkty, ukryte opłaty, klauzule pisane drobnym drukiem – z nami nie musisz się tego obawiać.

Wiemy, jak negocjować 

Złożyliśmy setki wniosków do każdego z banków. Nasze możliwości są większe niż pojedynczego klienta.

Oszczędzisz czas i nerwy

Wesprzemy Cię w analizie ofert, wypełnianiu wniosków, dostarczaniu dodatkowych wyjaśnień do banków.

Zadbamy o Twoje interesy

Reprezentujemy Twoje interesy. 95% naszych klientów pochodzi polecenia. Pracownicy banków reprezentują banki.

Szybciej pozyskasz kredyt

Nasi pracownicy mają ponad 20 lat doświadczenia w branży finansowej co pomoże Ci sprawnie pozyskać kredyt.

Oferta wszystkich banków w jednym miejscu

Które banki oferują kredyty hipoteczne z niskim wkładem własnym? Jakie warunki trzeba spełnić?  Bezpłatnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

Mity a fakty o doradcach

DORADCA KREDYTOWY PRZEDSTAWI NIEKORZYSTNĄ OFERTĘ

To nie doradca wybiera ofertę. Zgodnie z ustawą o kredycie hipotecznym pośrednik kredytowy przedstawi Ci porównanie ofert najlepszych banków i wyjaśni różnice, a Ty sam wybierzesz propozycję najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb.

KREDYT POZYSKANY PRZEZ DORADCĘ BĘDZIE DROŻSZY

Oferta banku jest przygotowywana kilka tygodni w przód i udostępniana doradcom i pracownikom banku. W telewizji nie ma dwóch różnych reklam danego banku - dla klientów z doradcą lub bez. Doradcy nie są konkurencją dla banku, wręcz przeciwnie - bank oszczędza zatrudniając mniej pracowników. Eksperci kredytowi Amtrust Group mają uprawnienia nadane z każdego banku. 

BANK DOLICZA PROWIZJĘ DORADCY DO KREDYTU

Bank sowicie zarabia na Twoim kredycie i ma z czego podzielić się z doradcą. Idąc samemu do banku sprawiasz, że bank zarobi więcej nie płacąc doradcy, a ty sam zostaniesz bez wsparcia i doświadczenia doradcy jeżeli coś pójdzie nie tak. Problemy z kredytem mogą pojawić się na każdym kroku, a w efekcie stracisz pieniądze wpłacone sprzedającemu i zostaniesz bez wymarzonego domu.

KLIENT WYNEGOCJUJE LEPSZĄ OFERTĘ

Bank miesięcznie udziela tysięcy kredytów, na miliardy złotych. Dlaczego miałby dać lepszą ofertę akurat tobie? Doradca, który współpracuje z bankiem już wiele lat i złożył setki wniosków do tego banku ma lepsze relacje i wiedzę potrzebne by skutecznie negocjować.

MOŻNA SAMEMU PORÓWNAĆ OFERTY KREDYTÓW W INTERNECIE

Porównywarki kredytów online porównują reklamy banków. Nie uwzględniają Twojej indywidualnej sytuacji. Porównywarki nie mają dostępu do Twojego konta bankowego i nie znają twojej historii kredytowej, którą bank będzie skrupulatnie sprawdzał. Każdy z banków wymaga spełnienia szeregu warunków byś dostał kredyt, o których nie wspomina w reklamie.

PRACOWNIK BANKU ZADBA LEPIEJ O INTERES KLIENTA

Pracownik banku nie reprezentuje klienta a interesy swojego pracodawcy. Nie jest w stanie przedstawić ofert innych banków. Jeżeli nie dostaniesz kredytu lub oferty, której się spodziewałeś pracownik banku i tak dostanie swoją wypłatę. Doradca dostanie prowizję tylko jeżeli bank zgodzi się udzielić Ci kredytu a Ty zaakceptujesz ofertę. Doradca będzie się starał ponieważ zależy mu byś go polecił swoim znajomym.

  • Amtrust istnieje od 2009 roku a nasi eksperci mają 20 lat doświadczenia. Sprawdź nasze opinie w Google, Oferteo i Facebook.

  • Lepiej przygotujesz się do zaciągnięcia zobowiązania, które będzie rzutować nawet na 30 lat Twojego dalszego życia – nasz ekspert kredytowy bezpłatnie wyjaśni Ci wszystkie niejasności, pomoże pozbyć się obaw i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z umową.​​

  • Unikniesz największego błędu, jakim jest wzięcie kredytu hipotecznego czy kredytu dla firm w pierwszej lepszej instytucji – w swoim banku nie zawsze jest najtaniej czy najlepiej.​

  • Zaoszczędzisz czas na analizowaniu ofert banków – zrobimy to za Ciebie, dodając rzetelny komentarz do każdej propozycji; będziesz mieć właściwe spojrzenie na sprawę.​

  • Otrzymasz tylko te oferty, które będą adekwatne do Twoich potrzeb i możliwości finansowych – nie owijamy w bawełnę, tylko mówimy, jak jest.​

  • Łatwiej przebrniesz przez czasochłonny i dość sformalizowany proces ubiegania się o kredyt hipoteczny lub kredyt dla firmy – wyręczymy Cię w wielu sprawach.​

  • Zaciągniesz tańszy kredyt i będziesz płacić niższą ratę, o co postara się znający rynkowe realia pośrednik kredytowy Amtrust, który ma dostęp do tych samych narzędzi, co pracownicy banków, z którymi współpracuje.

  • Poznasz swoją rzeczywistą zdolność kredytową, a nie szacunki podawane przez kalkulatory internetowe – dzięki temu będziesz mógł realnie planować życiową czy biznesową inwestycję.

Pozyskaj kredyt hipoteczny lub kredyt dla firmy z Amtrust

O nas

O nas

Amtrust Group to pośrednik kredytowy z siedzibą w Warszawie i oddziałami w innych miastach, gdzie pracują polecani eksperci kredytowi. Pomagamy osiągnąć cele klientów indywidualnych i firm od 2009 roku.

 

Nie jesteśmy dużą firmą i nie zamierzamy się nią stać. Dzięki temu podejmujemy decyzje szybko, jesteśmy elastyczni, a każdy klient i pracownik jest dla nas ważny.

Jako eksperci kredytowi z wieloletnim doświadczeniem zyskaliśmy zaufanie osób prywatnych i firm w Warszawie oraz innych polskich miastach. To, dlatego większość klientów trafia do nas dzięki pozytywnym opiniom i rekomendacjom. 

W odróżnieniu od dużych firm doradczych Amtrust Group nie jest częścią żadnego banku. Przedstawimy bezstronne porównanie kilku aktualnie najlepszych banków i wyjaśnimy różnice, a Ty wybierzesz ofertę najlepiej dostosowaną do swoich potrzeb.

 

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu kredytowego. Dla Ciebie przygotujemy spersonalizowany ranking kredytów i policzymy zdolność dokładniej od kalkulatorów online.

Usługi Amtrust dla  są darmowe dla naszych klientów. Jesteś naszym klientem jeżeli aplikujesz o kredyt za naszym pośrednictwem. Tylko wtedy bank zapłaci nam  za wykonanie pracy zamiast pracownika banku. Eksperci kredytowi Amtrust nie są konkurencją dla banku, wręcz przeciwnie - bank oszczędza zatrudniając mniej pracowników. Dlatego też, nasi pracownicy mają uprawnienia nadane z każdego banku. 

Doradca Kredytowy Opinie.png

Nasi eksperci kredytowi mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą, na co należy zwrócić uwagę i jakie dokumenty przygotować.

​​

Dzięki indywidualnej opiece eksperta finansowego oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami Twój wniosek kredytowy zostanie szybko rozpatrzony.

Współpracujemy również z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz kancelariami notarialnymi.

Stawiając na nas, zyskujesz pewność współpracy z najlepszymi specjalistami w branży kredytów hipotecznych i kredytów dla firm.

bottom of page