Jakie są korzyści współpracy z doradcą kredytowym?

Jakie są korzyści współpracy z ekspertem kredytowym?

Oto 9 argumentów za tym, że warto z nami współpracować, jeśli zastanawiasz się by pozyskać kredyt hipoteczny lub kredyt dla firmy.

1. Gwarantujemy kredyt hipoteczny tańszy niż bezpośrednio w banku.

 

2. Ty nic nie płacisz za nasze usługi, to banki ponoszą koszty.

3. Lepiej przygotujesz się do zaciągnięcia zobowiązania, które będzie rzutować nawet na 30 lat Twojego dalszego życia – nasz doradca kredytowy bezpłatnie wyjaśni Ci wszystkie niejasności, pomoże pozbyć się obaw i rozwieje wszelkie wątpliwości związane z umową.​​

4. Unikniesz największego błędu, jakim jest wzięcie kredytu hipotecznego czy kredytu dla firm w pierwszej lepszej instytucji – w swoim banku nie zawsze jest najtaniej czy najlepiej.​

5. Zaoszczędzisz czas na analizowaniu ofert banków – zrobimy to za Ciebie, dodając rzetelny komentarz do każdej propozycji; będziesz mieć właściwe spojrzenie na sprawę.​

6. Otrzymasz tylko te oferty, które będą adekwatne do Twoich potrzeb i możliwości finansowych – nie owijamy w bawełnę, tylko mówimy, jak jest.​

7. Łatwiej przebrniesz przez czasochłonny i dość sformalizowany proces ubiegania się o kredyt hipoteczny lub kredyt dla firmy – wyręczymy Cię w wielu sprawach.​

8. Zaciągniesz tańszy kredyt i będziesz płacić niższą ratę, o co postara się znający rynkowe realia doradca finansowy.​

9. Poznasz swoją rzeczywistą zdolność kredytową, a nie szacunki podawane przez kalkulatory internetowe – dzięki temu będziesz mógł realnie planować życiową czy biznesową inwestycję.

Dlaczego eksperci kredytowi Amtrust

Jesteśmy niezależni od banków, a nasze usługi są bezpłatne i bez zobowiązań.

Pomożemy bezpłatnie

Nasze usługi są darmowe. Wykonujemy czynności zamiast pracowników banków więc nasze wynagrodzenie pokrywają banki.

Z nami jesteś bezpieczny

Dodatkowe produkty, ukryte opłaty, klauzule pisane drobnym drukiem – z nami nie musisz się tego obawiać.

Wiemy, jak negocjować 

Złożyliśmy setki wniosków do każdego z banków. Nasze możliwości są większe niż pojedynczego klienta.

Oszczędzisz czas i nerwy

Wesprzemy Cię w analizie ofert, wypełnianiu wniosków, dostarczaniu dodatkowych wyjaśnień do banków.

Zadbamy o Twoje interesy

Reprezentujemy Twoje interesy. 95% naszych klientów pochodzi polecenia. Pracownicy banków reprezentują banki.

Szybciej pozyskasz kredyt

Nasi pracownicy mają ponad 20 lat doświadczenia w branży finansowej co pomoże Ci sprawnie pozyskać kredyt.

 

O nas

Amtrust Group to pośrednik kredytowy z siedzibą w Warszawie, gdzie pracują polecani eksperci kredytowi. Pomagamy osiągnąć cele klientów indywidualnych i firm od 2009 roku.

Nie jesteśmy dużą firmą i nie zamierzamy się nią stać. Dzięki temu podejmujemy decyzje szybko, jesteśmy elastyczni, a każdy klient jest dla nas ważny.

Jako eksperci kredytowi z wieloletnim doświadczeniem zyskaliśmy zaufanie osób prywatnych i firm w Warszawie oraz innych polskich miastach. To, dlatego większość klientów trafia do nas dzięki pozytywnym opiniom i rekomendacjom. 

W odróżnieniu od dużych firm doradczych nie jesteśmy powiązani z żadnym bankiem. Przedstawimy Ci porównanie kilku aktualnie najlepszych banków i wyjaśnimy różnice, a Ty wybierzesz ofertę najlepiej dostosowaną do swoich potrzeb.

 

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu kredytowego. Dla Ciebie przygotujemy spersonalizowany ranking kredytów i policzymy zdolność dokładniej od kalkulatorów online.

Nasi eksperci kredytowi mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą, na co należy zwrócić uwagę i jakie dokumenty przygotować. Nie zaskoczą Cię żadne pisane drobnym drukiem marketingowe lub prawne kruczki. Zadbamy o Twój interes.

Dzięki indywidualnej opiece doradcy finansowego oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami Twój wniosek kredytowy zostanie szybko rozpatrzony, otrzymasz kredyt i staniesz się właścicielem swojej nieruchomości.

Współpracujemy również z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami majątkowymi oraz kancelariami notarialnymi.

Stawiając na nas, zyskujesz pewność współpracy z najlepszymi specjalistami w branży kredytów hipotecznych i kredytów dla firm.

Kroki pozyskania kredytu hipotecznego

Jak szybko otrzymasz atrakcyjny kredyt hipoteczny?

Dzięki profesjonalnemu wsparciu eksperta kredytowego z Amtrust złożenie wniosku kredytowego nie musi być skomplikowanym i czasochłonnym procesem.