top of page

Kredyt hipoteczny na remont

Planujesz remont swojego domu? A może chciałbyś kupić nowe mieszkanie i urządzić je w swoim stylu? Sprawdź jakie możliwości oferuje Ci kredyt hipoteczny na remont. Zapraszamy do współpracy z jednym z doświadczonych ekspertów kredytowych Amtrust Group w Krakowie!

Kredyt hipoteczny na remont

Kredyt na remont - kiedy skorzystać?


Decyzja o remoncie rzadko kiedy jest spontaniczna. Zazwyczaj zmiany w wystroju wnętrz planujemy z dużym wyprzedzeniem, próbując przy tym odłożyć znaczną ilość gotówki. Niestety, ale nie zawsze jest to możliwe. Podczas planowania uwzględniamy analizujemy ceny materiałów oraz wynajęcia odpowiednich fachowców. Nie są one jednak stabilne, a wręcz przeciwnie - bardzo szybko dochodzi do ich zmian i zazwyczaj wzrostu. Rynek budowlany nie należy do najstabilniejszych, a ostatnie przewidywania wskazują, że dojdzie do jeszcze większych podwyżek cen.


Jak przygotować się do zaciągnięcia kredytu na remont?

Czy jest zatem uniwersalny sposób, który pozwoli Ci się przygotować do zaciągnięcia kredytu hipotecznego na remont? Oczywiście, że tak. Zanim staniesz przed wyborem odpowiedniego źródła finansowania, zorientuj się w skali prac Twojego remontu i zrób wstępny kosztorys. Dzięki temu zyskasz rozeznanie jaką kwotą mniej więcej będziesz musiał dysponować aby przeprowadzić wymarzony remont. Dokładnie przeanalizuj swoje wymagania, podlicz wszystkie koszty, zwracając uwagę przede wszystkim na:

  • koszty potrzebnych materiałów;

  • usługi ekip remontowych i fachowców;

  • konieczność wynajęcia lokalu zastępczego

Pamiętaj również aby wliczyć dodatkowe koszty. Zawsze mogą pojawić się niespodziewane wydatki, dlatego do wyliczonej kwoty warto dodać np. 10% zapasu, dzięki któremu unikniesz niepotrzebnego stresu w przyszłości.


Kredyt hipoteczny na remont domu z doradcą kredytowym w Krakowie

Przydatnym rozwiązaniem będzie również skontaktowanie się z profesjonalistą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny na remont. Dzięki niemu zyskasz potrzebne wsparcie i gwarancję bezstresowej współpracy. Skontaktuj się już dziś z jednym z naszych doradców kredytowych w Krakowie i poznaj swoje możliwości. A może interesuje Cię kredyt firmowy lub kredyt gotówkowy? W Amtrust Group pomożemy ze wszystkim!

8 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page