top of page

Kredyt gotówkowy na remont mieszkania

Wiesz już o możliwości zaciągnięcia kredytu hipotecznego na remont mieszkania bądź domu. Czy można tak zrobić również z kredytem gotówkowym? Otóż jak najbardziej! Dowiedz się kiedy ta druga opcja będzie dla Ciebie bardziej korzystna.

Kredyt gotówkowy na remont mieszkania

Kiedy kredyt gotówkowy zamiast kredytu hipotecznego?

Zaciągnięcie kredytu gotówkowego na remont będzie właściwszym rozwiązaniem jeśli jesteś pod presją czasu. Gdy masz świadomość, że prace powinny rozpocząć się jak najszybciej, a Tobie wciąż brakuje gotówki - postaw na kredyt gotówkowy. Jego zdecydowanym plusem jest to, że nie będziesz musiał wyjaśniać przed bankiem, na jaki cel zostaną spożytkowane pożyczone pieniądze - inaczej niż w kredycie hipotecznym na remont. Dzięki temu unikniesz dostarczania potrzebnych dokumentów, takich jak np. plan budowy czy też kosztorys i Twoja decyzja kredytowa zostanie wydana szybciej. Tym samym sprawniej otrzymasz pieniądze i będziesz mógł ruszyć z wyczekiwanym remontem.


Maksymalna kwota kredytu gotówkowego na remont w Krakowie

Zastanawiasz się czy jest jakiś limit udzielonego kredytu gotówkowego na remont? Tym rodzajem zobowiązania możesz sfinansować nawet remont warty 200 000 tys. zł! Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i chętnie wybierane przez klientów. Wszystko zależy jednak od Twojej zdolności osobistej. Jeśli bank nie uzna Cię za pożądanego klienta - otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej wcale nie będzie takie proste.


Kredyt gotówkowy - charakterystyka

Kredyt gotówkowy jest bardzo chętnie wybieranym źródłem finansowania. Wśród jego zalet z pewnością możemy wymienić możliwość wyboru różnych form zabezpieczeń, niecelowość, oprocentowanie według stałej lub zmiennej stopy procentowej oraz możliwość spłaty zarówno w ratach malejących jak i rosnących.

Ma bardzo uniwersalny charakter i Ty jako kredytobiorca nie musisz dokumentować bankowi na co przeznaczysz pożyczone środki. Jeśli pragniesz przeznaczyć kredyt gotówkowy na remont to kolejną dobrą informacją są ułatwienia w dokumentacji, dzięki czemu pieniądze będą szybciej na Twoim koncie.


Kredyt gotówkowy na remont z doradcą kredytowym

Jeśli obawiasz się, że ubieganie się o kredyt gotówkowy na remont indywidualnie nie jest dla Ciebie - skontaktuj się z doradcą kredytowym Amtrust Group w Krakowie. Nasi specjaliści pomogą Ci na każdym etapie ubiegania się o kredyt - od wyliczenia zdolności i podjęcia decyzji o kredycie gotówkowym bądź hipotecznym, aż po samo podpisanie umowy kredytowej. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Kredyt hipoteczny czy kredyt gotówkowy? Szukasz polecanych i doświadczonych doradców kredytowych w Krakowie? Zadzwoń już dziś i uzyskaj więcej informacji!
11 wyświetleń

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page