top of page

Kredyt gotówkowy, czym jest?

Kredyt gotówkowy jest jedną z form finansowania, o którą możesz ubiegać się jako klient indywidualny. Jest to bardzo wygodne zobowiązanie, które ma wiele zalet. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów odnośnie procesu ubiegania się o ten rodzaj kredytu, zapraszamy do dalszej części artykułu.Kredyt gotówkowy – podstawowe informacje

Tak jak wspomnieliśmy, kredyty gotówkowe przysługują klientom indywidualnym, ponieważ zaliczamy je do grupy tzw. kredytów konsumenckich. Dzięki tej formie finansowania pieniądze mogą zostać wypłacone fizycznie, ale możesz również wybrać opcję przelewu na rachunek bankowy. Jeśli chodzi o cel takiego kredytu - spokojnie, dysponujesz tutaj dużą dowolnością. Tak naprawdę kredyt gotówkowy możesz zaciągnąć na każdy wybrany przez siebie cel.


Kredyt gotówkowy - na co zwracać uwagę?

Ubiegając się o kredyt gotówkowy, musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych informacji. Dlatego też niezbędna może okazać się pomoc sprawdzonego specjalisty, który sprawnie poprowadzi Cię przez cały proces i wskaże źródło najtańszego finansowania. W Amtrust Group nie brakuje profesjonalnych doradców kredytowych, którzy z chęcią podjęliby się pomocy. Już teraz podpowiemy Ci, że powinieneś zwrócić uwagę na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, czyli tzw. RRSO. To właśnie ten wskaźnik powinien być dla Ciebie kluczowy, ponieważ to on wskaże Ci Twój końcowy koszt kredytu.


Najtańszy kredyt gotówkowy

Poszukując najtańszego kredytu gotówkowego, musisz zwrócić uwagę na kilka równie istotnych parametrów.

  • Po pierwsze, spójrz na wysokość odsetek, które będziesz musiał zapłacić.

  • Po drugie, zwróć uwagę na prowizje.

To ważne czy płatna będzie jednorazowo, czy może doliczana do rat, które będziesz spłacał co miesiąc.

  • Po trzecie, ubezpieczenie.

Jednakże w tym przypadku warto wspomnieć, że nie stanowi ono wartości obligatoryjnej także to czy będziesz je chciał zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Sprawdź co jeszcze warto wiedzieć o ubezpieczeniu.

  • Po czwarte, sprawdź czy nie będą obowiązywały Cię inne, dodatkowe koszty.


Czas oczekiwania na decyzję kredytową

Jeśli zależy Ci na jak najszybszej formie finansowania, kredyt gotówkowy jest idealną opcją! Obecnie banki oferują go praktycznie od ręki. Dzięki temu możesz liczyć, że pieniądze dostaniesz najszybciej jak to możliwe a tym samym szybciej osiągniesz swój cel. Jeśli jednak chciałbyś uzyskać więcej informacji zarówno o kredycie gotówkowym jak i kredycie hipotecznym oraz innych źródłach finansowania, skontaktuj się z jednym z naszych doradców w Łodzi już dziś!8 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page