Enjoying the Sunset

Dlaczego Amtrust

Spełniamy marzenia od 2009 roku

Jesteśmy firmą niezależną od banków a nasze usługi są bezpłatne i bez zobowiązań.

 

Nie jesteśmy dużą firmą i nie zamierzamy się nią stać. Dzięki temu podejmujemy decyzje szybko, jesteśmy elastyczni, każdy klient jest dla nas ważny i łatwiej jest nam zapewnić jednolitą, wysoką jakość usług.

 

Przeważająca część naszych klientów trafia do nas dzięki pozytywnym rekomendacjom oraz referencjom jako zaufany doradca hipoteczny i firmowy.

Polecaj i zarabiaj

Jak działa Program Poleceń?

Zapraszaj znajomych i razem odbierajcie nagrody.

Każdy z Was otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł.

Doświadczenie

Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w kontaktach z bankami, wiedzą na co należy zwrócić uwagę i jakie dokumenty przygotować. Nie zaskoczą Cię żadne, pisane drobnym drukiem marketingowe lub prawne kruczki. Zadbamy o Twój interes.

Przejrzystość

W odróżnieniu od dużych firm doradczych nie jesteśmy powiązani z żadnym bankiem. Przedstawimy porównanie kilku aktualnie najlepszych banków i wyjaśnimy różnice, a to Ty wybierzesz ofertę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb.

Relacje

Dzięki indywidualnej opiece doradcy oraz utrzymywaniu bardzo dobrych relacji z bankami, Twój wniosek kredytowy zostanie szybko rozpatrzony, otrzymasz kredyt i staniesz się właścicielem Swojej nieruchomości.

Ostatnie artykuły

Artykuł 1

Artykuł 2

Artykuł 3

Amtrust Group - Zaufany Doradca finansowy  | Copyright 2021